lekarz Ewa Kotecka-Sowińska

Radiolog

2,9

Bardzo uprzejma i miła, w czasie pobytu w szpitalu MSW dwukrotnie miałam kontakt z dr Kotecką: rezonans magnetyczny głowy oraz USG jamy brzusznej. Byłam bardzo zestresowana, bałam się RM. Ciepłe, miłe, konkretne podejście plus odpowiednia tabletka i stres ustąpił. Jest lekarzem bardzo dokładnym, delikatnym, spokojnym, umiejącym nawiązać kontakt z pacjentem. Właśnie dlatego z całą odpowiedzialnością polecam innym. Dziękuję pani doktor!!! była pacjentka Ela W.

Dziękuję pani doktor!!!
była pacjentka Ela W.

Pacjentem był mój ojciec, radilożka niby miła na początku ale co z tego jak potem nam powiedzieli że zapomniała o kontraście, albo nie wiedziała, źle zapisała, nie dało się prawie odczytać, badanie do powtórki, znowu nerwy i niepotrzebne napromieniowanie i tak człowieka bardzo chorego. I nie dało się nic dowiedzieć, wszystko w pośpiechu.

Szkoda że nie trafiłem na ten ranking lekarzy wczesniej, wtedy poprosiłbym o innego radiologa do badania. Rzeczywiście niecierpliwa jest ta Pani, mało czasu poświęciła mi, ktoś pisze że w ciągu kilku minut wyjaśnia, u mnie całe badanie trwało kilka minut raptem i juz się mnie pozbyto. Ja też musiałem powtórzyć badanie z kontrastem w prywatnej placówce u innego lekarza, juz prywatnie poszedłem, warto zapłacić zeby byc potraktowanym poważnie, skrupulatnie i żeby opis był właściwy.

Ta Pani radiolog to mój trzeci lekarz tego dnia i co jeden to gorszy. Nieuprzejmośc to cecha wielu lekarzy niestety, byle szybciej się obrobić, pacjent jakby im zawadza. A najlepiej to przyjść prywatnie i zapłącić. Niestety badanie wykonane na szybko, opis nekompletny, niejasny i lekarz właściwy kazał powtórzyć gdzie indziej. Szkoda mi czasu straconego na te wizyty.

Bardzo uprzejma i miła, w ciągu zaledwie kilku minut odpowiedziała na wszystkie moje pytania oraz wzbudziła moje zaufanie. Polecam Panią Doktor wszystkim wymagającym!

Wozyta niepłatna w ramach NFZtu, wiec i podejscie moze dlatego bardzo mierne, nie polecam, początek był w miare, ale to niecierpliwa i nerwowa osoba niestety.

Osobo Kompetentna, zaangażowana, profesjonalistka ale z sercem do pacjenta:)

Osobo Kompetentna, zaangażowana, profesjonalistka ale z sercem do pacjenta:)