lekarz Ewa Kotlińska

1,7
1,3
1,3
1,1

Ta osoba jest niepoważna pod względem podejścia do pacjenta i bliskich, którzy czekają na informację na temat zdrowia pacjenta. Niemiła, opryskliwa, zniecierpliwiona każdym pytaniem. Oby nikt nigdy na nią nie trafił!

Ta pani nie wykazywała empatii wobec pacjentki oraz jej bliskich, będąc opryskliwą i niechętną do udzielenia informacji na temat jej stanu zdrowotnego, takie sytuacje nie mogą mieć miejsca, szczególnie w czasach pandemii.

Od półtorej godziny próbujemy dodzwonić się ,zapytać o stan zdrowia najbliższej osoby. Albo nie odbiera albo zajęte... Półtorej godziny!!! Rozumiem zmęczenie,stres..ale rodzina też się stresuje, tym bardziej w sytuacji kiedy nie mamy żadnego dostępu do chorego!!! Nie wstyd powoływać się na Przysięgę Hipokratesa? Prośmy by nikt z naszych rodzin nie stał się pacjentem tejże kobiety.

Albo nie odbiera albo zajęte... Półtorej godziny!!!
Nie wstyd powoływać się na Przysięgę Hipokratesa?
Prośmy by nikt z naszych rodzin nie stał się pacjentem tejże kobiety.

Pani doktor bardzo niemiła. Nie spotkałam się z takim lekarzem. Przyjechala karetka do dziecka 4 miesięcznego i stwierdziła mojemu dziecku kolki, a mój synek ma powiększone migdałki, obrzęk sluzowek, a według pani doktor mój synek jest zdrowy. Także nie polecam !! .

Arogancja i brak empatii to dewiza pracy tej pani. Nie potrafi nawiązać relacji z pacjentem i jego bliskimi. Oddział zakaźny w Koninie powinien weryfikować osoby, które zatrudnia.

Empatia i zrozumienie pani doktor jest równa zeru. Zapomniała, że oprócz bycia lekarzem, trzeba być również człowiekiem w odniesieniu do chorego i jego bliskich, którzy po raz pierwszy stają przed tak trudnymi sytuacjami.

Ta pani to specjalista chorób wewnętrznych - a krótko mówiąc doprowadziła by do mojej śmierci z powodu braku kompetencji i arogancji. Po krótkiej wizycie na tzw. Pomocy doraźnej w Szpitalu, oraz przerwaniu jej drzemki - ta pani w 4 min. osłuchania oraz wywiadu odesłała mnie do domu z : zapaleniem płuc wraz z płynem w opłucnej, uszkodzoną wątrobą, nerkami i krótko pisząc - w stanie sepsy... To była sobota. Do szpitala trafiłem dopiero w środę gdzie spędziłem 2 miesiące na oddziale chorób płucnych oraz torakochirurgii i pulmonologii... Miałem prawdopodobnie 12-24h ...

Miałem prawdopodobnie 12-24h do zejścia wedle ordynatora oddziału chorób płucnych.
Spotkałem ta panią po kilku latach ponownie, przypadkowo - ponownie w Szpitalu.
Przypomniałem jej o swoim przypadku. Była absolutnie nie wzruszona. Ciężko mówić o braku polecenia. Raczej przestrzegam w imię ratowania zdrowia i życia.

Najgorsza lekarka która jeżdzi w pogotowiu w koninie. jest opryskliwa chamska niedostępna . Osoby naprawde chore traktuje okropnie. Ja uważam że zwierzęta są lepiej leczone przez weterynarzy niż ona traktuje chorych ludzi.jaką szkołę konczyła Żeby poszukać u pacjenta żyłę do wkucia werflona zajeło jej to dwadzieścia minut i to z takim skutkiem że obydwie ręce z góru do dołu były całe śine.ja nie wiem tak okrutnego lekarza co ma ratować ludzi trzymają w pogotowiu. Dlaczego nikt z dyrekcji nie weżmie sie za tak nieodpowiadzialnego lekarza jest tyle skarg na nią. ...

st

Najgorszy lekarz jakiego w życiu spotkałam! Jest chamska bez wychowania, brak uczuć. Na pewno to przeczytasz wiec mam ci do powiedzenia ze kiedys ty tak bedziesz traktowana przez innych. Nie uczono cie zebys chociaz troche miala szacunku do innych ludzi.zmien lekarza od botoksu bo cos mu nie wyszlo. Mniej okropnego botoksu na twarzy a wiecej rozumu i przede wszystkim szacunku! Zal mi takich ludzi jak ty

Zdecydowanie nie polecam. Nieuprzejmość może i nie jest miarą kompetencji lekarza, ale jeśli lekarzowi tych umiejętności nie chce się wykorzystać i zachowuje się tak by wizyta trwała jak najkrócej, prawie nie zadając pacjentowi pytań to chyba jest coś nie tak prawda? Wizyta trwała ekspresowo, a gdy chciałem rozwiać jakieś moje wątpliwości zostałem zignorowany. Lekarka nieuprzejma, bez umiejętności prowadzenia z pacjentem rozmowy. Wyszedłem z przekonaniem, że nigdy już tu nie wrócę. Nie lubię nieuprzejmości (a wręcz chamstwa) NIE POLECAM.