lekarz Ewa Kowalczuk

Alergolog, Pediatra

Bardzo miła pani dr najlepsza pod słońcem profesjonalne leczenie szybką diagnoza synek o wiele lepiej się czuje beż swędzącej skóry

Polecam.z całego serca panią Dr Profesjonalne leczenie szybką diagnoza Porozmawia dopyta pan8 Dr z powołania 💙

Polecam.z całego serca panią Dr
Profesjonalne leczenie szybką diagnoza
Porozmawia dopyta pan8 Dr z powołania 💙

Najlepsza pani doktor jaką kiedykolwiek spotkaliśmy na swojej drodze. Nigdy nie zostawi dziecka bez pomocy.Zawsze oddzwoni lub odpisuje na sms i radzi co, w danej sytuacji zrobić. Lekarz z powołania. Polecamy z całego serca !

Przebywając na Oddziale Pediatrii i Alergologii w Szpitalu Powiatowym w Biskupcu z moim dziewięciomiesięcznym synem podczas porannego obchodu lekarz dyżurny Doktor Ewa Kowalczuk zachowała się bardzo nieprofesjonalnie wręcz karygodnie w stosunku do mojej osoby. Jeszcze nie weszła do naszej sali, a już uslyszałam jak mówi głośno, że mój syn ma ciemieniuchę jakby to był jakiś trąd. Pani Doktor pracuje tyle lat, a jak widać nie wie, że takie informacje są poufne. Zamiast skupić się na moim dziecku Pani Doktor zwróciła mi uwagę, że na sali panuje bałagan i zasugerowała, że ...

Przebywając na Oddziale Pediatrii i Alergologii w Szpitalu Powiatowym w Biskupcu z moim dziewięciomiesięcznym synem podczas porannego obchodu lekarz dyżurny Doktor Ewa Kowalczuk zachowała się bardzo nieprofesjonalnie wręcz karygodnie w stosunku do mojej osoby. Jeszcze nie weszła do naszej sali, a już uslyszałam jak mówi głośno, że mój syn ma ciemieniuchę jakby to był jakiś trąd. Pani Doktor pracuje tyle lat, a  jak widać nie wie, że takie informacje są poufne. Zamiast skupić się na moim dziecku Pani Doktor zwróciła mi uwagę, że na sali panuje bałagan i zasugerowała, że pewnie w moim domu również panują takie warunki. Na sali miałam najpotrzebniejsze rzeczy do pielęgnacji dziecka oraz zabawki syna. Uwaga była zwrócona bardzo pretensjonalnym tonem. Nie pozwolono mi zabrać głosu. Podczas kolejnej wizyty Pani Doktor poprosiłam o wyniki mojego dziecka w odpowiedzi usłyszałam, że wyniki uzyskam jak posprzątam sale, po czym Pani Doktor wyszła. Zachowanie Pani Doktor było naganne. Gdy opanowałam emocje, Pani Pielęgniarka zaproponowała, że zaopiekuje się moim synem  abym mogła pójść do gabinetu Pani Doktor. Dopiero w gabinecie otrzymałam tylko wyniki badań mojego dziecka. Lecz na tym się nie skończyło. Wieczorem zaczęły przychodzić do mnie Panie Pielęgniarki,  które w kulturalny sposób  zwróciły mi uwagę żebym pochowała rzeczy, bo będzie mi wygodniej. Następnego dnia rano również przyszła kolejna Pani Pielęgniarka, która również zaczęła uważać, że jak pochowam rzeczy będzie lepiej dla mnie. Zaczęła, bo wcześniej miała dyżur i uwagi mi nie zwróciła. Przyszła również Pani Salowa z tą samą uwagą.  Przyszła jeszcze raz tym razem po stolik, na którym przygotowywałam jedzenie dla dziecka i suszyłam naczynia. To był jedyny stolik na sali. Zapytałam to teraz gdzie mam przygotowywać jedzenie dla dziecka na podłodze, w powietrzu? Pani Salowa wykonywała swoje obowiązki, co rozumiem.  Podkreślę, że wszystko to działo się podczas dyżuru Doktor Ewy Kowalczuk. Udając się do szpitala Powiatowego w Biskupcu byłam przekonana, że otrzymam profesjonalną pomoc i wsparcie. Zamiast tego zostałam przez Panią Doktor  Ewę Kowalczuk upokorzona. Nie życzę nikomu takiego traktowania. Nigdy wcześniej nie spotkałam się z takim zachowaniem ze strony lekarza. Rodząc wybrałam ten szpital i byłam bardzo zadowolona. Teraz nie mogę powiedzieć  tego samego. Oczywiście złożyłam  skargę  do NFZ, Rzecznika Praw Pacjenta i Dyrektora Szpitala i mam nadzieję, że zostaną wyciągnięte konsekwencje i taka sytuacja nie będzie miała miejsca w przyszłości.

Najlepszy pediatra alergolog pod słońcem. Fachowe podejśie, profesjonalne leczenie , szybka diagnoza . Nie oddałabym corki w nizyje rece tylko do Pani Doktor. Polecam!!!

Tragedia. Pani bardzo niemiła. Pracuje w szpitalu w Biskupcu na oddziale dziecięcym. Nie chce wpuszczać gości bo twierdzi że w szpitalu nie ma odwiedzin. Szpital dużo traci na takich pracownikach. Polecalam oddział do tej chwili teraz będę odradzac. Zwlaszcza na oddziale dzieciecym wazne są odwiedziny. Życzę Pani żeby przyjechała do osoby chorej 250 km i nie została wpuszczona. Pozdrawiam