lekarz Ewa Kowalskalekarz Ewa Kowalska - zdjęcie profilowe

lekarz Ewa Kowalska

Nie polecam tego lekarza, niby zbadała córkę, ale jakoś bez zainteresowania. Dodam że córka daje się badać bez problemu, wykonuje polecenia, pokazuje gardło i oddycha podczas osłuchiwania nie kręcąc się. Objawy jakie mieliśmy to wysoka temperatura, kaszel i ból uszu. Zaleciła inhalacje z wody morskiej i syrop na kaszel i Nurofen na temperaturę... inny lekarz tego samego dnia stwierdził zapalenie oskrzeli, bardzo słyszalne szmery i zapalenie ucha. Masakra, szkoda czasu na takiego lekarza. Zupełnie odradzam.