Lekarz kompetentny , zawsze wysłucha zanim cokolwiek zdecyduje. Pacjent jest zbadany i diagnoza zawsze doprowadza do zdrowia. Latami jesteśmy u pani dr całą rodziną i tak pozostanie.

Do pani dr trafiliśmy przypadkiem, i w końcu syn miał podaną prawidłową diagnozę. Od teraz zawsze korzystamy z rad dr. Nigdy mnie nie zawiodła. Bardzo duża wiedza i kompetencje. Dla niej najważniejszy jest pacjent, doskonale tłumaczy rodzicom.Lekarz godny polecenia.

Do pani dr trafiliśmy przypadkiem, i w końcu syn miał podaną prawidłową
diagnozę. Od teraz zawsze korzystamy z rad dr. Nigdy mnie nie zawiodła.
Bardzo duża wiedza i kompetencje. Dla niej najważniejszy jest pacjent,
doskonale tłumaczy rodzicom.Lekarz godny polecenia.

Nawet w ;Na dobre i na złe" nie ma takich lekarzy jak pani doktor Król.W naszej Służbie Zdrowia to ewenement bo nie dość,że dobra specjalistka,to na dodatek miła,uprzejma i widać,że lubi to co robi.Nie przyjmuje pacjentów za karę jak jej kolezanka z gabinetu obok-dr Wozniak.Dlatego do dr Król są zawsze kolejki a do dr Wozniak można wejść prosto z ulicy. Pani dr Król dziękuję.

Pani dr Król dziękuję.

Najlepszy lekarz jakiego spotkałam w życiu. Zainteresowana pacjentem, kompetentna, budząca zaufanie, chętnie rozwiewa wszelkie wątpliwości, daje poczucie bezpieczeństwa. Polecam.

Wspaniała,przemiła,lekarz z powołania poświęca czas każdemu pacjentowi,nie patrzy na zegarek nawet wtedy, kiedy mija godzina przyjęc.

Najlepszy lekarz internista! Fachowiec, miła, zleca dodatkowe badania, dosłownie służy pacjentowi i dzieli się wiedzą medyczną! Wszystkim Ją polecam! Primum non nocere - po pierwsze nie szkodzić to chyba Jej motto - nigdy nie przepisuje leków w ciemno, sprawdza przeciwskazania gdy np. pacjentka w ciąży. Super człowiek:)

Super człowiek:)

specjalistka w pełnym tego słowa znaczeniu,leczy bo kocha to co robi a nie udaje że jest wszystko dobrze. Wspaniały człowiek i lekarz.

Fantastyczna lekarka. Przede wszystkim świetny fachowiec. Zawsze znajdzie rozwiązanie problemu, czasami bardzo nietypowe. Świetna w stosunku do pacjentów. Jak muszę iść do internisty idę jak tylko ona przyjmuje!

pani Ewa Król-lekarz,który pozostał człowiekiem.

pani Ewa Król-lekarz,który pozostał człowiekiem.

Leczy nie tylko ciało ale i duszę, co nie jest bez znaczenia w wypadku wielu dolegliwości. Jest po prostu świetna

Wciąż poszukujesz "Internista Opole"?

Reymonta 3
99-150 Opole