lekarz Ewa Krupa

2,9
2,5
2,6

Nie polecam, zwłaszcza na wizyty z dzieckiem. Zerowe podejście, od progu komentarz, że się nie da nic zbadać, plus bardzo niemiłe komentarze niezwiązane z wizytą i problemem. Żałuję, że nie przeczytałam komentarzy przed wizytą i zepsułam sobie i dziecku popołudnie.

szkoda czasu na wizytę u tej pani, nie wytłumaczyła nic,mówiła do siebie pod nosem z czego nic nie dało się zrozumieć. była niemiła i robiła wszystko z łaską, badanie było zrobione szybko bez żadnej dokładności NIE POLCEAM!!!!!

Na pierwszej wizycie dobiera dziecku okulary, a na drugiej twierdzi, że dziecko gorzej w nich widzi niż bez. Zero kompetencji, a przy tym strasznie arogancka.

Najgorszy okulista w historii. Nie miła obsługa. Nigdy więcej. Odnosi się z pogardą. Nigdy więcej, nigdy więcej, nigdy więcej.

Tragedia. Jedna gwiazdka to za dużo. Odnosi się do pacjenta z pogardą. Nie szanuje ludzi. Jest wulgarna i niemiła. O nic nie wolno zapytać. Uważa się za najmądrzejszą. Komentuje obraźliwie wygląd pacjenta. Omijać szerokim łukiem!!!!!!!!!

Osoba z mojej bliskiej rodziny może stracić oko przez brak kompetencji tej Lekarz. Nie polecam omijać szerokim łukiem!!!!!!

Byłem u Pani doktor tydzień temu. Profesjonalna , kompetentna.Polecam Po tygodniu stosowania zaleconych kropli i leków czuję zdecydowaną poprawę

Nie polecam ! Nie polecam dr Krupy okulisty z przychodni Medicon w Radomiu. Doktor tak zepsuła mi oczy ze nie wiem ile czasu minie zanim wzrok wróci na dobry tor. Byłam na wizycie u innego lekarza który zrobił mi badanie dna oka ta lekarka nigdy tego nie zrobiła i zamiast dobrać odpowiednie okulary dobrała o 1,5 dioptri za duże co wiązało się z dużym bólem głowy mroczkami przed oczami jak i również kołowaniem się w głowie. Lekarka również stwierdziła inna przypadłość której tak naprawdę nigdy nie miałam mianowicie zespół suchego oka. Dodam również nie lekarka jest bardzo nie miła i dość opryskliwa ale to już takie moje zdanie. Pisze to aby ludzie którzy chcą iść do tej lekarki dwa razy się zastanowili czy warto.

Pani doktor zaleciła dziecku okulary 1,25 ponieważ stwierdziła wadę wzroku, moje dziecko męczyło się w tych okularach, nie chciało zakładać. Kiedy skonsultowałam się z dwoma innymi specjalistami, okazało się że dziecko nie musi chodzić w okularach ponieważ nie ma wady wzroku. Doktor bardzo nieprzyjemna podczas wizyty. Nie wiem gdzie się podziały jej kompetencje skoro przepisuje tak mocne soczewki dziecku bez wady wzroku. Nie polecam. Może w gabinecie prywatnym jest bardziej uprzejma i kompetentna bo na fundusz nie przykłada się do pracy.

Brak. Brak. Brak. Brak. Brak. Brak. Brak. Brak. Brak. Brak.Brak. Brak. Brak. Brak. Brak. Brak. Brak. Brak. Brak. Brak.