lekarz Ewa Krupa

Okulista

Pani doktor zaleciła dziecku okulary 1,25 ponieważ stwierdziła wadę wzroku, moje dziecko męczyło się w tych okularach, nie chciało zakładać. Kiedy skonsultowałam się z dwoma innymi specjalistami, okazało się że dziecko nie musi chodzić w okularach ponieważ nie ma wady wzroku. Doktor bardzo nieprzyjemna podczas wizyty. Nie wiem gdzie się podziały jej kompetencje skoro przepisuje tak mocne soczewki dziecku bez wady wzroku. Nie polecam. Może w gabinecie prywatnym jest bardziej uprzejma i kompetentna bo na fundusz nie przykłada się do pracy.

Brak. Brak. Brak. Brak. Brak. Brak. Brak. Brak. Brak. Brak.Brak. Brak. Brak. Brak. Brak. Brak. Brak. Brak. Brak. Brak.

Lecze sié u tego lekarza odkad bøam maøym dzieckiem, a wiec juz ponad 20 lat. Nigdy sie nie zawiodlam.Polecam

Polecam, solidne badanie, dokładne i wnikliwe, wypisane leki pomogły bardzo szybko. Choroba wytlymaczona oraz jak jej zapobiegac.

dobry lekarz zawsze życzliwa, odpowie na wszystkie pytania

dobry lekarz zawsze życzliwa, odpowie na wszystkie pytania