Kompetentna profesjonalna uprzejma.Bardzo dobry lekarz.Mojemu Marcinkowi zoperowała spodziectwo z bardzo dobrym efektem Jesteśmy bardzo zadowoleni.Polecamy Pania doktor

Córka miała problemy z moczeniem.Pani doktor poświęciła jej dużo czasu i problem zniknął.Polecam tego lekarza.

Bardzo dobry lekarz.Polecam.Pani doktor zajmowała się moim dzieckiem,wszystko mi wytłumaczyła,jestem bardzo zadowolona.

Pani doktor bardzo zabiegana ale kompletnie się nie dziwie, szpital Matki polki to fabryka naprawcza na ogromną skale. Jak się ją w końcu dogoni to w skrucie wyjaśni. Ale ma się wrażenie że woli działac niż gadać. Jako świeżo upieczeni rodzice zaraz po porodzie (niestety), jeszcze ledwo żywi, zagubieni, zestresowani nie otrzymalismy pełnych i jasnych informacji co się dzieje, na własną rekę byliśmy zmuszeni szukać w internecie wiadomości o chorobie dziecka. Po paru latach już wiem można się przyzwyczaić i nauczyć jak się rozmawia z takimi lekarzami. Pani doktor jest ...

Po paru latach już wiem można się przyzwyczaić i nauczyć jak się rozmawia z takimi lekarzami. Pani doktor jest po prosu małomówna ale specjalistą w moich oczach jest dobrym.

Wciąż poszukujesz "Urolog dziecięcy Łódź"?

Gabinet Chirurgii Dziecięcej
Złotno 19