Wspaniała Pani Doktor, cierpliwa, zawsze wysłucha, odpowie na wszystkie pytania. Bardzo dobra specjalistka w leczeniu cukrzycy

Witam. Bardzo kompetentna osoba. Miła i uprzejma , podejście do choroby i pacjenta na 100% . Fachowe i przemyślane leczenie . Polecam wszystkim . Pozdrawiam.

Witam.
Fachowe i przemyślane leczenie . Polecam wszystkim . Pozdrawiam.

Pełna informacja o chorobie, leczeniu i lekach, w porównaniu do wizyty u innego lekarza (na tym rankingu ocenianego ok 1.5pkt) to niebo a ziemia.

Polecam Panią Doktor w 100%,a byłam już u kilku lekarzy endykrynologów i żaden nie był tak kompetentny jak Pani Doktor,jedyny minus to duże kolejki i długi czas oczekiwania w poczekalni ,ale warto poczekać i mieć pewność że trafiło się w bardzo dobre ręce ,polecam.

Witam,jestem po wizycie u dr Krzemkowskiej i jestem bardzo, bardzo zadowlona. Przede wszystkim ilosćia czasu jaki poswieca kazdemu pacjentowi, mimo ogromnej kolejki przed gabinetem. Dokladnie zapoznala sie z moim przypadkiem, przeanalizowała wszytskie dotychczasowe wyniki i zaproponowala leczenie. Lekarz, u ktorego bylam rok temu stwierdził, ze wszytsko samo ustapi bez leczenia a tymczasem choroba postepowala. Jestem jej bardzo wdzieczna i polecam ja z pelnym przekonaniem. Koszt wizyty adekwatny do poświeconego czasu. Naprawde warto!

Lekarka bardzo kompetentna i wspolczulna z chorym. Serdecznie polecam!

Lekarka bardzo kompetentna i wspolczulna z chorym. Serdecznie polecam!

Wszystko super, jedynie czas oczekiwania w kolejce niewiarygodnie długi, za to zrekompensowany zupełnie przez bardzo dobre podejście Pani Doktor i umiejętności! polecam!

Bardzo profesjonalne podejscie do pacjenta, troska o niego! Polecam serdecznie!

Bardzo profesjonalne podejscie do pacjenta, troska o niego! Polecam serdecznie!

Jako endokrynolog Pani Doktor spełniła moje oczekiwania. Duży minus za miejsce przyjmowania pacjentów. Poszłam tam ostatnio i przede mną w kolejce było 11 osób. Przyjmowała bardzo powoli (za to plus), jednak oczekiwanie na swoją kolej na korytarzu przy często otwieranych drzwiach spowodowało, że straciłam cierpliwość i postanowiłam zmienić lekarza. Pacjentów należy umawiać na konkretną godzinę i nie kazać im czekać na zimnie!

Super kobieta. Uratowała mnie i moje dziecko. leczę się u Niej od 14 lat i polecam!