dr Ewa Krzemkowska

Endokrynolog dziecięcy, Endokrynolog

Witam. Bardzo kompetentna osoba. Miła i uprzejma , podejście do choroby i pacjenta na 100% . Fachowe i przemyślane leczenie . Polecam wszystkim . Pozdrawiam.

Witam.
Fachowe i przemyślane leczenie . Polecam wszystkim . Pozdrawiam.

Witam,jestem po wizycie u dr Krzemkowskiej i jestem bardzo, bardzo zadowlona. Przede wszystkim ilosćia czasu jaki poswieca kazdemu pacjentowi, mimo ogromnej kolejki przed gabinetem. Dokladnie zapoznala sie z moim przypadkiem, przeanalizowała wszytskie dotychczasowe wyniki i zaproponowala leczenie. Lekarz, u ktorego bylam rok temu stwierdził, ze wszytsko samo ustapi bez leczenia a tymczasem choroba postepowala. Jestem jej bardzo wdzieczna i polecam ja z pelnym przekonaniem. Koszt wizyty adekwatny do poświeconego czasu. Naprawde warto!

Pełna informacja o chorobie, leczeniu i lekach, w porównaniu do wizyty u innego lekarza (na tym rankingu ocenianego ok 1.5pkt) to niebo a ziemia.

Polecam Panią Doktor w 100%,a byłam już u kilku lekarzy endykrynologów i żaden nie był tak kompetentny jak Pani Doktor,jedyny minus to duże kolejki i długi czas oczekiwania w poczekalni ,ale warto poczekać i mieć pewność że trafiło się w bardzo dobre ręce ,polecam.

Leczę się u pani doktor od lat - trafiłam do niej po pierwszej operacji, zajęła się mną i to pozwoliło mi przetrwać do następnej operacji ponad 5 lat ............a potem sam osobiście uzgodniła termin operacji - obecnie nie mam tarczycy - urokliwa bestia była ( chirurg ocenił mój przypadek jako jeden na 200tys przypadków). Dzięki pani doktor funkcjonuję normalnie - polecam wszystkim.

Wszystko super, jedynie czas oczekiwania w kolejce niewiarygodnie długi, za to zrekompensowany zupełnie przez bardzo dobre podejście Pani Doktor i umiejętności! polecam!

Jako endokrynolog Pani Doktor spełniła moje oczekiwania. Duży minus za miejsce przyjmowania pacjentów. Poszłam tam ostatnio i przede mną w kolejce było 11 osób. Przyjmowała bardzo powoli (za to plus), jednak oczekiwanie na swoją kolej na korytarzu przy często otwieranych drzwiach spowodowało, że straciłam cierpliwość i postanowiłam zmienić lekarza. Pacjentów należy umawiać na konkretną godzinę i nie kazać im czekać na zimnie!

Lekarz z powołania. Zajmuje się pacjentem, szybko kieruje na potrzebne badania i stawia trafne diagnozy.

Bardzo miła, kompetentna osoba. Byłam wprawdzie u niej tylko raz z powodu częstych podróży, ale mogę z czystym sercem polecić Panią Doktor.

Super kobieta. Uratowała mnie i moje dziecko. leczę się u Niej od 14 lat i polecam!

Wciąż poszukujesz "Endokrynolog dziecięcy Toruń"?

Modrzewiowa 14 lok. 36
85-636 Bydgoszcz