lekarz Ewa Krzyżagórska

Internista, Diabetolog, Endokrynolog

Na pierwszą wizytę szłam przerażona. Przed wejściem do gabinetu nie wykonałam zwyczajowych badań w pokoju pielęgniarek. Pani Doktor najwidoczniej zauważyła mój stan, bo poszła tam ze mną Później przedyskutowałyśmy całą wizytę. Pani doktor rzeczowo i spokojnie wytłumaczyła mi na czym ta choroba polega i jakie mogą być jej skutki. Omówiła diagnozę zrozumiałym językiem. Jej życzliwość i indywidualne podejście bardzo mnie uspokoiły. Okazała się niesamowicie mądra, pomocna i cierpliwa. To dopiero trzecia wizyta, ale jestem pod wrażeniem. Dziś bowiem nie zdarza się , aby lekarz zauważał wpływ psychiki na cały obraz ...

i cierpliwa. To dopiero trzecia wizyta, ale jestem pod wrażeniem. Dziś bowiem nie zdarza się , aby lekarz zauważał wpływ psychiki na cały obraz leczenia. Zasadą jest leczenie objawowe. Na każdej kolejnej wizycie Pani doktor była rzeczowa i opanowana, przez co i mnie udzielał się jej spokój. Potraktowała mnie jak partnera w procesie leczenia nie jak przypadek do zdiagnozowania.
Jest to lekarz z powołania. Polecam wszystkim tę Panią doktor.

Wciąż poszukujesz "Internista Poznań"?

Uniwersytecka Przychodnia Lekarsko-Stomatologiczna UNIMEDYK
al. Niepodległości 26
61-714 Poznań

Klinika Endokrynologii i Reumatologii Dziecięcej Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu
ul. Szpitalna 27/33
Poznań