lekarz Ewa Kubiaczyk

Laryngolog

Trafiłam z synkiem (4lata) do pani doktor przez przypadek , u syna dwa miesiace wczesniej został zdiagnozowany duży niedosluch spowodowany przerostem 3 migdala . Pani doktor wykonala badanie sluchu oraz palpitacyjne badanie migdala . Do tego nie moge sie przyczepic tak jak do tego ze pani doktor jest miła itd. Po skonczonym badaniu pani doktor nie owijajac w bawelne otworzyla swoj kalendarz i powiedziala ze kwalifikuje syna na zabieg wyciecia migdala , ze mozna to zrobic u niej praktycznie w przeciagu miesiaca i oczywiscie prywatnie. Zszokowala mnie jej postawa i szczerze mowiac odebralo mi mowe. Nawet nie probowala z nami rozmawiac o leczeniu aby sprawdzic czy jakakolwiek proba leczenia ma sens czy faktycznie stan jest tak zly ze musi byc natychmiast poddany zabiegowi . Na moja uwage dotyczaca wprowadzenia leczenia zasuszajacego migdal pani doktor zareagowala bardzo oschle , najprawdopodobniej nie bylo to po jej mysli . W koncu rozpisala leki na miesieczna kuracje . Jak narazie syn ma sie dobrze , wszystkie objawy sie wyciszyly no i zabieg nas narazie ominal . Pani doktor trafila z leczniem ale czy nie mozna tak bylo odrazu ? Ocena moja wynika z podejscia pani doktor , nie wiem jakim jest lekarzem ale napewno nikomu jej nie polecę .

Dr Ewa to w moich oczach bardzo dobry specjalista. Jest kompetentna w swojej specjalności. Potrafi doradzić i na prawdę nie odrzuca przypadków tzw. niewygodnych, które wymagają większego nakładu czasu i zastanowienia się. Dokładnie tłumaczy pacjentowi wszystko i odpowiada wyczerpująco i z dużą cierpliwością na każde pytanie. Nie pozostawia żadnych wątpliwości, a dzięki temu pacjent szybko może jej zaufać. Co bardzo ważne - poświęca pacjentowi tak samo dużą uwagę na wizytach prywatnych jak i tych, które odbywały się w szpitalu. Dr Ewa jest osobą bardzo ciepłą, uprzejmą i opiekuńczą. Mogę powiedzieć tylko w swoim imieniu, ale - bardzo dba o pacjenta. Jestem zadowolona zarówno z licznych wizyt w gabinecie jak i z pobytu w szpitalu gdzie Pani Doktor wycinała mi migdałki. Z pełną odpowiedzialnością - polecam!

byłam na wizycie z moim 3letnim synkiem u pani doktor w świdnickim latawcu i jest bardzo zadowolona. Bardzo sympatyczna kobieta i swietny lekarz,nie okazała ani cienia zniecierpliwienia choć mój syn łatwym pacjentem nie był.Jak widać są lekarze z powołania i niekoniecznie musi to być wizyta prywatna by tego doświadczyć. Szczerze polecam tego specjalistę.

Niestety jak się nie płaci za wizytę to lepiej omijać panią doktor bo odechce się wam chorować na Fundusz Zdrowia.Miałam usuwane migdałki i była tak nieuprzejma , wpychała gazik do gardła wywołując odruch wymiotny.Nie polecam a nawet odradzam.I co ciekawe tak duże tabletki p/bólowe wiedząc że po zabiegu trudno połyka się ślinę a co dopiero tabletki.Jak chcecie być torturowani w XXI wieku to tylko pani EWA wspaniale to robi.

Pani doktor to lekarz z powołania. Skierowała mnie na zabieg prostowania przegrody nosa, kóry również przeprowadzała. Dała się poznać jako osoba uprzejma, rzetelna, kontaktowa i delikatna - co przy tym zabigu jest istotne. Z całego serca POLECAM!!!

Jedyny lekarz, który potrafił zdiagnozować i wyleczyć moje dziecko (przypisywano mu astmę oskrzelową, a okazało się, że ma "tylko" zapalenie sitowia - po podaniu odpowiednich leków "astma" odeszła na zawsze).Wcześniej dziecko kilkukrotnie hospitalizowano w związku z pogarszającą się astmą. Polecam dr Kubiaczyk z całego serca. Przemiła kobieta, fachowy lekarz.

Lekarz godny polecenia. Pani doktor wzbudza zaufanie, leczy skutecznie, zawsze wysłucha.

Jestem bardzo zadowolona... Przed wizytą u Pani dr. patrzyłam na ranking lekarzy, wydawała mi się wiarygodna i nie zawiodłam się! POLECAM

Jestem bardzo zadowolona...

bardzo fajna lekarka.bardzo przyjemna przy pierwszym kontakcie,świetnie nawiązuje kontakt z dziecmi oczywiscie Polecam