lekarz Ewa Kucewicz-Czech

Anestezjolog

Profesjonalne podejście, empatyczne, poświęca czas pacjentom i rodzinie, to wielkie szczęście, że nasz tata znalazł się po operacji pod opieką Pani Profesor. Dziękujemy

Nie polecam Pani profesor jest osobą pogardzajaca ludźmi a zwłaszcza jeżeli rodzina chorego próbuje uzyskać bardziej szczegółowe informacje o stan ie zdrowia pacjenta, zero empatii , zero rzetelnej informacji . Pani profesor codziennie powinna a zwłaszcza przed dyzurem w klinice posłuchać piosenki Czesława Niemena " Dziwny ten świat"

Nie polecam

Koszmar nie lekarz! Niespotykane zarozumialstwo, pacjenci tylko i wyłącznie przeszkadzają, utrudniają i są w ogóle niepotrzebni. Zero tłumaczenia czegokolwiek, o odrobinie empatii nie wspomnimy , bo u tej pani nie występuje. Naprawdę kontakt z tą osobą to bardzo przykre doświadczenie.

Nie polecam. Stara kobieta ze słabym kontaktem do ludzi. Wywyższa się na każdym kroku. Ponadto widać, że ma wśród lekarzy swoich pupilków, widać to nawet jak się jest pacjentem. Podobnie jest z pacjentami.