dr n. med. Ewa Kuś

- Cytologia

Wykonywane badania:
- Konsultacje ginekologiczne
- Cytologia

Konkretny lekarz. Zawsze odbiera telefon. Można ją zapytać o wszystko i zawsze odpowiada na moje liczne dociekania. Bardzo przyjemnie mi się z nią rozmawia. Trafiłam do niej gdy po wizytach u kilku ginekologów przez ponad pół roku męczyłam się z grzybicą (już nie wspomnę o pieniądzach). Koleżanka poleciła mi dr Kuś. Już po pierwszej wizycie wiedziałam, że trafiłam do profesjonalisty. Szybko wyleczyła mnie z tej dokuczliwej dolegliwości. Od tego czasu już od ponad 3 lat jest moim ginekologiem i przy każdej okazji ją chwalę. Widać duże doświadczenie i oddanie dla tej pracy.

Doświadczony, życzliwy ginekolog o bardzo dużej kulturze osobistej. Kilka lat temu pomogła mi w sprawie gdzie wielu innych lekarzy rozkładało ręce. Od tego czasu jestem jej stałą pacjentką a teraz prowadzi moją pierwszą ciąże i przyznam szczerze, że nie wyobrażam sobie do tej roli nikogo innego. Wszystkie moje wątpliwości i dociekania są rzetelnie wyjaśniane. Zleca potrzebne badania i bardzo dba o moje samopoczucie i zdrowie maluszka.

Dokładnie tłumaczy przebieg leczenia i poświęca dużo czasu pacjentowi. Jest elastyczna - znajdzie czas by każdego przyjąć i jednocześnie nie robi tego kosztem czasu. Ma bardzo dobre podejście do pacjentów. Duża wiedza i bardzo duża doświadczenie w zawodzie to kolejne atuty dr Kuś. Ja chodzę już od 5 lat i jestem bardzo zadowolona. Nigdy się na niej nie zawiodłam.

Mój ginekolog odesłał mnie (!) do Pani dr Kuś bo miałam zagrożoną ciąże i powiedział, że on się nie podejmie jej prowadzenia. Pani doktor Kuś bez mrugnięcia okiem zaopiekował się mną i moim maluszkiem, doprowadziła do bezpiecznego porodu. Cały czas czułam, że trafiłam w doskonałe, pewne ręce profesjonalisty przy którym jestem bezpieczna.

Mimo, że nie byłam jej pacjentkom bardzo interesowała i przejmowała się moim stanem zdrowia. Wspierał mnie psychicznie, wiedziała co powiedzieć by poprawić mi humor. Z mojego pobytu w szpitalu przede wszystkim zapamiętam jej dobre serce, oddanie swojej pracy, profesjonalizm. Tłumaczyła w jakim jestem stanie, jak będzie dalej przebiegało leczenie, co się z nim wiąże. Pani doktor, wiem, że dzięki Pani przetrzymałam te trudne chwile.

Bardzo dobry ginekolog. Umie słuchać, doradzić, pocieszyć. Konkretna i pewna w tym co robi. Widać duże doświadczenie, zaangażowanie w pracę i opiekę nad pacjentkami.

Super człowiek, super lekarz!!! Polecam, zwłaszcza kobietą, które mają problemy z donoszeniem ciąży. Dzięki Pani dr. mam córkę.

POLECAM. Wybrałam Panią doktor Kuś do prowadzenia mojej drugiej ciąży, po przeczytaniu opinii na temat ginekologów, którzy przyjmują w Limie. Podpisuję się i ja pod tymi pozytywnymi komentarzami. Wspaniały lekarz. Tłumaczy wszystko zrozumiale, poświęca tyle czasu ile potrzeba, zleca potrzebne badania. Widać przy tym, że ma duże doświadczenie, wiedzę a przede wszystkim powołanie do tej pracy.

Byłam na wizytach u Pani doktor już kilka razy. Poleciła mi ją moja przyjaciółka, która do Pani doktor chodzi już ponad rok. Podpisuję się i ja pod bardzo dobrymi komentarzami. Widać duże doświadczenie, wiedzę i cierpliwość. Szybko i poprawnie zdiagnozowała moje dolegliwości i zaleciła leczenie, stale kontrolując postęp terapii. Lubi też zażartować co też bardzo mi odpowiada.

Zmieniłem ginekologa na dr Kuś. Jest to rewelacyjny lekarz. Nie chcę tu szczegółowo opisywać mojego przypadku, ale doktor Kuś wyleczyła mnie z choroby w której inni ginekolodzy złamywali ręce i tylko przepisywali coraz silniejszy leki przeciwbólowe. Dziękuję Pani doktor za zdrowie, za wspieranie i pocieszanie mnie przez cały okres leczenia.