dr n. med. Ewa Kuś

- Cytologia

Wykonywane badania:
- Konsultacje ginekologiczne
- Cytologia

Do prowadzenia ciąży oraz porodu nie wyobrażam sobie innego ginekologa. Miła, opiekuńcza, troszcząca się o pacjentkę i jej dziecko a przy tym z dużym poczuciem humoru, które rozładowuje stres przyszłej mamy. Dr Kuś została mi polecona do prowadzenia ciąży przez znajomą. Teraz wiem, że po porodzie zostanie moim ginekologiem na zawsze.

Bardzo dobry lekarz , kompetentna , zna sie na swojej pracy, czasem troche oschla , ale pacjentki nie sa czesto zbyt frasobliwe wiec wcale sie nie dziwie , odbierala pani dr oba moje porody , po ktorych mogelam powiedziec ze moge rodzic dzieci, bardzo dobra opieka , szybka i konkretna nie traci czasu , wie co mowi i wie co robi. Goraco polecam wszytkim konkretnym kobietom , tym Paniom co lubia jak sie je zagaduje na smierc a nie wiele robi to odradzam kontakt bo pewnie Pani Dr im nie przypadnie do gustu

Chodziłam do wielu ginekologów ale tylko u doktor Kuś znalazłam to czego szukałam. Jest miła, serdeczna, posiada ogromną wiedzę i bardzo duże doświadczenie. Obecnie prowadzi moją pierwszą ciążę i każdemu życzę takiego lekarza. Mogę do niej zadzwonić o każdej porze i każdego dnia. Ja i moje maleństwo czujemy się przy niej naprawdę bezpiecznie. Nawet mój mąż chwali sobie Panią doktor za jej profesjonalizm i poczucie humoru.

Mogę tutaj tylko, krótko napisać, że dziękuję Pani Doktor Ewie Kuś za wyleczenie mnie z poważnej choroby. Tylko Pani przejęła się moim stanem zdrowia i zaczęła systematyczne i skuteczne leczenie. Chwalę i polecam Panią przy każdej okazji. Dziękuję serdecznie i pozdrawiam ciepło na Święta.

Bardzo polecam doktor Ewę Kuś. W bardzo zrozumiały dla mnie sposób wytłumaczyła mi mój stan zdrowia, sposób leczenia itp. Byłam u niej wtedy pierwszy raz. Szybko mnie wyleczyła, kontrolowała przebieg leczenia, stan mojego zdrowia i jak reaguję na leki. Na pewno będzie moim stałym ginekologiem.

Jestem bardzo zadowolona z dr Ewy Kuś. Miła, kulturalna a zarazem konkretna osoba. Oddana swojej pracy i pacjentom - co miałam okazję przetestować na własnej skórze. Ma bardzo duże doświadczenie i praktykę. Czuję, że jestem pod właściwą opieką jeżeli chodzi o kwestie ginekologiczne.

Lekarz, który wysłucha i pomoże. Bardzo dobry kontakt z pacjentem, zleca wszystkie potrzebne badania. Ma dużą wiedzę i intuicję.

Mogę z czystym sumieniem polecić. Trzy lata temu zmieniłam ginekologa na doktor Kuś i od tego czasu ani razu nie pożałowałam tej decyzji. Pełne profesjonalizmu podejście do pacjentek, bardzo dobry kontakt również poza gabinetem, bardzo duża wiedza medyczna.

Byłam dzisiaj na kolejnej wizycie i mogę obiektywnie podpisać się pod pozytywnymi komentarzami na temat dr Ewy Kuś.

Koleżanki poleciły mi panią doktor na ginekologa. Byłam i potwierdzam. Świetny lekarz!!! Teraz i ja mogę ją dalej polecać.