Dzwoniłam z zapytaniem do Pani doktor gdyż chciałam zasięgnąć informacji oraz poprosić o pomoc. Odebrała Pani Ewa K. Pani doktor była bardzo nie miła, opryskliwa i nie dopuszczała mnie do słowa, była ewidentne zdenerwowana i zbulwersowana moim telefonem, jestem zażenowana tym jaką klasę pokazała Pani doktor, a chyba nie tak to powinno wyglądać? Już po tej rozmowie zdecydowanie nie zachęciła do siebie na wizytę, żenada. Nie polecam :)

Wspaniała osoba, cudowna lekarka. Wykazała się dużym zainteresowaniem moim stanem w zagrożonej ciąży, błyskawicznie zareagowała na zagrożenie. Zadawałam konkretne pytania i dostawałam konkretne odpowiedzi. Anioł nie lekarz. dzięki niej żyję i moje dziecko też. Do innego lekarza ze sprawami kobiecymi nie pójdę.... czytając opinie dochodzę do wniosku ze pisały je zaniedbane prostaczki mądrzejsze od lekarzy. Jak kobieta która nie może oderwać się od lodówki i żarcia ma urodzić szczęśliwie zdrowe dziecko, chodząc po oddziale czasami nie mogłam wręcz uwierzyć co widzę i co słyszę (wielkie rozlazłe walenie z jeszcze większymi ...

czytając opinie dochodzę do wniosku ze pisały je zaniedbane prostaczki mądrzejsze od lekarzy. Jak kobieta która nie może oderwać się od lodówki i żarcia ma urodzić szczęśliwie zdrowe dziecko, chodząc po oddziale czasami nie mogłam wręcz uwierzyć co widzę i co słyszę (wielkie rozlazłe walenie z jeszcze większymi roszczeniami) ogarnijcie się kobiety a nie wylewacie pomyje na lekarzy oni są tylko lekarzami nie Panem Bogiem

Zdecydowanie nie polecam!!! Na początku myślałam że mam do czynienia z doświadczonym ginekologiem (bo na takiego wygląda), jednak szybko zmieniłam zdanie. Pani Doktor totalnie nie interesuje się daną pacjentką i nie podchodzi do przypadku indywidualnie. Nawet nie słucha co się do Niej mówi na temat niepokojących objawów kobiet ciężarnych. Gdy się coś złego dzieje to wszystkie ciężarne chciałaby leczyć Nospą, pomimo braku bólu i napięć macicy, w myśl zasady 'nie zaszkodzi a nóż pomoże'. Najgorzej traktuje młode dziewczyny będące w ciąży, bo uważa że jesteśmy za młode, za mało doświadczone i że zawracamy Jej głowę błahostkami, zamiast położyć się i przeczekać aż samo przejdzie. W taki właśnie sposób potraktowała mnie (pomimo to że ze względu na tą 'błahostkę' spędziłam kilka dni na patologii ciąży. Gdy chce się z Panią Doktor porozmawiać na temat leczenia i co Jej zdaniem jest przyczyną tego co nas niepokoi, wybucha i zaczyna krzyczeć: "czego to się wogóle od Niej wymaga". Jej zdaniem pacjentka nie zasługuje na wiedzę na temat dalszego leczenia i nie powinna zadawać pytań, a jedynie potulnie brać leki które Pani Doktor przepisuje. Uważam, że lekarz powinien leczyć, ale też informować pacjentkę o sposobie leczenia żeby była świadoma i wiedziała co ją czeka, a nie tylko dodatkowo się niepokoiła i denerwowała. Pani Doktor natomiast nie chcę wogóle rozmawiać i przekazuje to w bardzo niekulturalny sposób, a mianowicie wybucha krzykiem. Taka nieświadomość, stres i słuchanie krzyków nie są potrzebne żadnej kobiecie, tym bardziej w ciąży.

Wszystkie negatywne opinie o pani doktor Kwiatkowskiej to bzdury wyssane z palca przez rozhisteryzowane panie w ciazy. p. Doktor nie bedzie sie cackac z zadna z pan bo na to nie ma czasu, a ze odpowiada czasem zartem a panie nie rozumia to juz inna sprawa. Ta wspaniala kobieta jest konkretna mi kiedys powiedziala ' ty jestes fachowcem w swojej dziedzinie ja w swojej i zostawmy tak jak jest " i miala racje. Ja poszlam do niej bo nie moglam zajsc w ciaze, badania dobre nie bylo powodu, polecila klinike w bialymstoku. Wtedy nawet za wizyte nie wziela ode mnie pieniedzy. Bylo ciezko ale udalo sie, cala ciaze chodzilam do niej i nie wyobrazam sobie innej opieki niz od pani doktor. Czy wysmiewa kogos za glupie pytania?. nie. ona zartobliwie odpowiada na wasze glupie pytania drogie histeryczki, a mozecie mi wierzyc ze gdyby sie cokolwiek dzialo lub mialo byc nie tak nie byloby zartow a szybka reakcja. p. Doktor byla moja prowadzaca i wyobrazcie sobie urodzilam przed wigilia ale w wigilie trafilam do szpitala, wyobrazie sobie opierdzielila mnie ze nie zadzwonilam do niej w swieta ze trafilam do szpitala. wiec nie piszcie glupot ze nie interesuje sie czy ze nie ma opieki

Nie polecam!!! Jest chamska nieuprzejma i zero podejścia do pacjentki. Poronilam w 8 tygodniu pani doktor zamiast wesprzeć ciagle chodzila i powtarzala ze jestem za gruba i zebym sie nad soba zastanowila. Nie potrafi byc delikatna gdy sie o cos zapyta potrafi nakrzyczec na pacjentke.

najgorszy lekarz ginekolog. Czekałam w szpitalu kilka godzin w niewyobrażalnym strachu na wyniki badań, które cały czas u niej leżały na biurku, aż pielęgniarki do niej kilka razy chodziły i prosiły, żeby mi już powiedziała co wyszło, a ona nie reagowała, musiałam zaczepić innego lekarza, który od razu wziął od niej wyniki i mi je przekazał oraz wytłumaczył wszystko. Niegrzeczna, niemiła, zero podejścia do pacjenta.

Dziwią mnie negatywne opinie o pani doktor jet to moja trzecia ciąża pierwsza która prowadzi ona i złego słowa nie dam powiedzieć wręcz przeciwnie nigdy do tej pory nikt mi tadokładnie wszystkiego nie tłumaczył odnośnie ciąży a odnośnie kasy która pani doktor. bierze to jest jednym z tańszych prywatnych lekarzy.

Moja druga wizyta u ginekologa była właśnie u tej pani. Miałam wtedy również problemy z tarczycą. Poprzednia ginekolog nawet nie chciała mnie zbadać, co bardzo zdziwiło tę panią doktor. Miałam małe opory przed badaniem ale zostałam tak zagadana, że zanim się obejrzałam już się skończyło. Z gabinetu wyszłam w naprawdę dobrym humorze. Leczyłam się jakiś czas na tarczycę i nie polecam, nie każe robić innych badań tylko tsh i usg, po zmianie lekarza widzę jaka jest różnica gdzie lekarz od razu wypisał mi listę badań i zbadał... Dodam, że leczyłam się prywatnie.

nie wzbudza zaufania,bardzo niegrzeczna i pyskata osoba.nie polecę jej żadnej osobie.

Trudno o bardziej niesympatycznego lekarza. Z całą odpowiedzialnością nie polecam. Nie oceniam jej doświadczenia zawodowego, ale w relacji pacjent-lekarz jest wyjątkowo nieprzyjemną osobą.