3,4
3,2
3,1
3,4
3,2

Trafiłam do szpitala we Włocławku w listopadzie 2012 roku leżałam na patologi wczesnej ciąży i niestety napotkałam tą panią i powiem szczerze że zwierząt się tak nie traktuje jak ona potraktowała nas jako pacjentki. Ja leżałam na kolkę nerkową ale to mały szczegół na mojej sali była dziewczyna która niestety poroniła w 8 tygodniu ciąży dostała strasznych bóli i pani K stwierdziła że to jest samoistne poronienie nie robiąc żadnych badań na drugi dzień zrobiła dziewczynie usg i stwierdziła że jednak to jeszcze nie było poronienie i dała jej tabletkę poronna która miała wywołać to poronienie dziewczyna strasznie to przeżyła bo stwierdziła że nie wytrzyma takiego bólu jak w dzień poprzedni. Okazało się że cały dzień nic się u niej nie działo żadnego bólu tylko krwawienie. Nadszedł czas obchodu wieczornego i co....jest pani doktor Kwiatkowska zadała pytanie :"NOI JAK" DZIEWCZYNA ODPOWIEDZIAŁA ŻE NIC SIĘ NIE DZIEJE A PANI K.. NA TO "NIC HIHIHIHIHIHIHIHIHI" WIĘC PACJENTKA PYTA JĄ A PANIĄ TO ŚMIESZY BO MNIE NIE A PANI K.. NA TO "A MNIE TAK" do czego zmierzam wyśmiała dziewczynę która naprawdę ledwo się trzymała psychicznie po utracie dziecka!!! Tak lekarz się raczej nie zachowuje to było po niżej krytyki brak słów na takiego lekarza. Ja leżałam na kolkę nerkową i podawali mi papawerynę w kroplówce furaginę i nospę po tych lekach mocz był koloru żółtego i pytam panią K.. czy to normalne że jak sikam i się podcieram to papier ma kolor żółty a ona na to:"ZALEŻY JAKIEGO KOLORU PANI PAPIERU UŻYWA HIHIHIH" CZY TAK ODPOWIADA LEKARZ PACJENTCE?? Dopiero zapytałam położną która mi wytłumaczyła że tak się dzieje gdy zażywamy lek furaginę a więc czy pani K.. nie mogła mim tak odpowiedzieć:-( Kiedy przychodziła na obchód nie odpowiadała na nasze pytania tylko spojrzała w kartę i wychodziła mało tego na koniec doszło do wypisu w końcu poszłam do niej na badanie przed wyjściem pytam PANI DOKTOR CZY POTRZEBNA MI JEST KONSULTACJA UROLOGICZNA?? PANI K.. NA TO "NIE A PO CO CI TY LECZYSZ SIĘ UROLOGICZNIE"?? WIĘC JA NA TO DO NIEJ A TEN KAMIEŃ NA NERCE TO OD DENTYSTY PANI K.. NA TO "...A NO TAK ALE NIE TO NIE TRZEBA" Ta lekarka nawet nie wiedziała na co ja leżałam w tym szpitalu a na wypisie napisała mi ZAKAŻENIE DRÓG MOCZOWYCH przecież to jest śmiech na sali gdyż żadnych bakterii w moczu nie miałam i wyniki moczu miałam dobre. No to teraz zobaczcie co to za lekarz brak kompetencji, podejścia do pacjentek, jakiegokolwiek zainteresowania, arogancka, chamska, itd. po prostu nie polecam tego lekarza NIKOMU tacy lekarze powinni tracić pracę a nie pastwić się na pacjentach. Na zakończenie powiem tylko wielkie duże NIE NIE NIE TYLKO NIE TEN LEKARZ.

Wszystkie negatywne opinie o pani doktor Kwiatkowskiej to bzdury wyssane z palca przez rozhisteryzowane panie w ciazy. p. Doktor nie bedzie sie cackac z zadna z pan bo na to nie ma czasu, a ze odpowiada czasem zartem a panie nie rozumia to juz inna sprawa. Ta wspaniala kobieta jest konkretna mi kiedys powiedziala ' ty jestes fachowcem w swojej dziedzinie ja w swojej i zostawmy tak jak jest " i miala racje. Ja poszlam do niej bo nie moglam zajsc w ciaze, badania dobre nie bylo powodu, polecila klinike w bialymstoku. Wtedy nawet za wizyte nie wziela ode mnie pieniedzy. Bylo ciezko ale udalo sie, cala ciaze chodzilam do niej i nie wyobrazam sobie innej opieki niz od pani doktor. Czy wysmiewa kogos za glupie pytania?. nie. ona zartobliwie odpowiada na wasze glupie pytania drogie histeryczki, a mozecie mi wierzyc ze gdyby sie cokolwiek dzialo lub mialo byc nie tak nie byloby zartow a szybka reakcja. p. Doktor byla moja prowadzaca i wyobrazcie sobie urodzilam przed wigilia ale w wigilie trafilam do szpitala, wyobrazie sobie opierdzielila mnie ze nie zadzwonilam do niej w swieta ze trafilam do szpitala. wiec nie piszcie glupot ze nie interesuje sie czy ze nie ma opieki

Zdecydowanie nie polecam!!! Na początku myślałam że mam do czynienia z doświadczonym ginekologiem (bo na takiego wygląda), jednak szybko zmieniłam zdanie. Pani Doktor totalnie nie interesuje się daną pacjentką i nie podchodzi do przypadku indywidualnie. Nawet nie słucha co się do Niej mówi na temat niepokojących objawów kobiet ciężarnych. Gdy się coś złego dzieje to wszystkie ciężarne chciałaby leczyć Nospą, pomimo braku bólu i napięć macicy, w myśl zasady 'nie zaszkodzi a nóż pomoże'. Najgorzej traktuje młode dziewczyny będące w ciąży, bo uważa że jesteśmy za młode, za mało doświadczone i że zawracamy Jej głowę błahostkami, zamiast położyć się i przeczekać aż samo przejdzie. W taki właśnie sposób potraktowała mnie (pomimo to że ze względu na tą 'błahostkę' spędziłam kilka dni na patologii ciąży. Gdy chce się z Panią Doktor porozmawiać na temat leczenia i co Jej zdaniem jest przyczyną tego co nas niepokoi, wybucha i zaczyna krzyczeć: "czego to się wogóle od Niej wymaga". Jej zdaniem pacjentka nie zasługuje na wiedzę na temat dalszego leczenia i nie powinna zadawać pytań, a jedynie potulnie brać leki które Pani Doktor przepisuje. Uważam, że lekarz powinien leczyć, ale też informować pacjentkę o sposobie leczenia żeby była świadoma i wiedziała co ją czeka, a nie tylko dodatkowo się niepokoiła i denerwowała. Pani Doktor natomiast nie chcę wogóle rozmawiać i przekazuje to w bardzo niekulturalny sposób, a mianowicie wybucha krzykiem. Taka nieświadomość, stres i słuchanie krzyków nie są potrzebne żadnej kobiecie, tym bardziej w ciąży.

Moja druga wizyta u ginekologa była właśnie u tej pani. Miałam wtedy również problemy z tarczycą. Poprzednia ginekolog nawet nie chciała mnie zbadać, co bardzo zdziwiło tę panią doktor. Miałam małe opory przed badaniem ale zostałam tak zagadana, że zanim się obejrzałam już się skończyło. Z gabinetu wyszłam w naprawdę dobrym humorze. Leczyłam się jakiś czas na tarczycę i nie polecam, nie każe robić innych badań tylko tsh i usg, po zmianie lekarza widzę jaka jest różnica gdzie lekarz od razu wypisał mi listę badań i zbadał... Dodam, że leczyłam się prywatnie.

Dziwią mnie negatywne opinie o pani doktor jet to moja trzecia ciąża pierwsza która prowadzi ona i złego słowa nie dam powiedzieć wręcz przeciwnie nigdy do tej pory nikt mi tadokładnie wszystkiego nie tłumaczył odnośnie ciąży a odnośnie kasy która pani doktor. bierze to jest jednym z tańszych prywatnych lekarzy.

Dziwią mnie teksty pań, które wypowiadają się tak negatywnie o Pani Ewie Kwiatkowskiej. Jestem jej pacjętką od czasu jak jeszcze rozpoczynała swoją praktykę w przychodni znajdujacej się w "Grandmecie". Poleciłam Ją od tego czasu wielu swoim kolezankom. Kilka z nich dzięki Pani doktor urodziło zdrowe dzieci. Jednej z nich sławny łódzki specjalista ginekolog powiedział, ze nigdy dziecka nie urodzi, a po badaniach wykonanych przez pania doktor okazało się, że to rzecz prozaiczna i dziś ma dwóch zdrowych , dorosłych chłopaków. Mnie pomogła urodzić dużego chłopaka pomimo tego, że wcześniej przez nieudolnośc innego lekarza miałam carkę. Nie muszę pisać stawki za wizytę bo jest ona niewspółmierna do tego co oferuje lekarz. Pani doktor jest cierpliwa, wyrozumiała i daje się wygadać prawie jak na wizycie u psychologa. Polecam Ją i młodym i starszym paniom. Acha jeszcze jedno. Nie lubi kobiet, które nie dbają o siebie w ciąży bo tym samym nie dbają o przyszłe dzieci. Może dlatego niezbyt dobrze traktuje niektóre pacjętki.

Witam jestem po poważnej operacji ginekologicznej , operowała mnie Pani Ewa Kwiatkowska . Powiem tylko że była to operacja bardzo poważna , Pani doktor przyszła do mnie zaraz po operacji i byłam bardzo zdziwiona że lekarz ma takie podejście do pacjenta była bardzo miła uprzejma wytłumaczyła wszystko mi jak dziecku ,przychodziła do mnie pytała jak się czuje ,,żartowała ze mną jak byśmy się znały bardzo dobrze , nie mam zaufania do lekarzy lecz Pani doktor przywróciła mi wiarę w lekarzy .Bardzo polecam wizyty u niej .POZDRAWIAM

Jestem rozczarowana pania dr Kwiatkowską. Za każdym razem wchodząc do gabinetu oczekiwała zupełnie kogoś innego, byłam na 7 wizytach i za każdym razem pytała mnie o to samo. Pomimo niepokojących wyników badań, nie reagowała, wypisywała receptę i doszło do tego, że na każdą wizytę zabierałam poprzednie wyniki badań, po prostu poprzednie wyniki zapisała pani dr w taki sposób, że nie była w stanie ich odczytać. Na podstawie wyników powiedziała: adopcja, gdy pytałam o metody alternatywne np. komórkę dawczyni (siostra), stwierdziła ze wtedy to będzie dziecko mojego męża a nie moje. W końcu dużo dzieci jest w domach dziecka, ale to głównie dzieci z rodzin patologicznych, bo w końcu ilu normalnych rodziców ginie w wypadkach?. A poza tym to pani doktor zszokowała mnie, a może raczej dobiła mówiąc: czy tak bardzo kocham swojego męża żeby się poświęcać i rodzić dla niego dziecko. Na plus mogę napisać, że starała się mi podać namiary na innego lekarza.

najgorszy lekarz ginekolog. Czekałam w szpitalu kilka godzin w niewyobrażalnym strachu na wyniki badań, które cały czas u niej leżały na biurku, aż pielęgniarki do niej kilka razy chodziły i prosiły, żeby mi już powiedziała co wyszło, a ona nie reagowała, musiałam zaczepić innego lekarza, który od razu wziął od niej wyniki i mi je przekazał oraz wytłumaczył wszystko. Niegrzeczna, niemiła, zero podejścia do pacjenta.

Nie polecam!!! Jest chamska nieuprzejma i zero podejścia do pacjentki. Poronilam w 8 tygodniu pani doktor zamiast wesprzeć ciagle chodzila i powtarzala ze jestem za gruba i zebym sie nad soba zastanowila. Nie potrafi byc delikatna gdy sie o cos zapyta potrafi nakrzyczec na pacjentke.