Trafiłam do szpitala we Włocławku w listopadzie 2012 roku leżałam na patologi wczesnej ciąży i niestety napotkałam tą panią i powiem szczerze że zwierząt się tak nie traktuje jak ona potraktowała nas jako pacjentki. Ja leżałam na kolkę nerkową ale to mały szczegół na mojej sali była dziewczyna która niestety poroniła w 8 tygodniu ciąży dostała strasznych bóli i pani K stwierdziła że to jest samoistne poronienie nie robiąc żadnych badań na drugi dzień zrobiła dziewczynie usg i stwierdziła że jednak to jeszcze nie było poronienie i dała jej tabletkę poronna która miała wywołać to poronienie dziewczyna strasznie to przeżyła bo stwierdziła że nie wytrzyma takiego bólu jak w dzień poprzedni. Okazało się że cały dzień nic się u niej nie działo żadnego bólu tylko krwawienie. Nadszedł czas obchodu wieczornego i co....jest pani doktor Kwiatkowska zadała pytanie :"NOI JAK" DZIEWCZYNA ODPOWIEDZIAŁA ŻE NIC SIĘ NIE DZIEJE A PANI K.. NA TO "NIC HIHIHIHIHIHIHIHIHI" WIĘC PACJENTKA PYTA JĄ A PANIĄ TO ŚMIESZY BO MNIE NIE A PANI K.. NA TO "A MNIE TAK" do czego zmierzam wyśmiała dziewczynę która naprawdę ledwo się trzymała psychicznie po utracie dziecka!!! Tak lekarz się raczej nie zachowuje to było po niżej krytyki brak słów na takiego lekarza. Ja leżałam na kolkę nerkową i podawali mi papawerynę w kroplówce furaginę i nospę po tych lekach mocz był koloru żółtego i pytam panią K.. czy to normalne że jak sikam i się podcieram to papier ma kolor żółty a ona na to:"ZALEŻY JAKIEGO KOLORU PANI PAPIERU UŻYWA HIHIHIH" CZY TAK ODPOWIADA LEKARZ PACJENTCE?? Dopiero zapytałam położną która mi wytłumaczyła że tak się dzieje gdy zażywamy lek furaginę a więc czy pani K.. nie mogła mim tak odpowiedzieć:-( Kiedy przychodziła na obchód nie odpowiadała na nasze pytania tylko spojrzała w kartę i wychodziła mało tego na koniec doszło do wypisu w końcu poszłam do niej na badanie przed wyjściem pytam PANI DOKTOR CZY POTRZEBNA MI JEST KONSULTACJA UROLOGICZNA?? PANI K.. NA TO "NIE A PO CO CI TY LECZYSZ SIĘ UROLOGICZNIE"?? WIĘC JA NA TO DO NIEJ A TEN KAMIEŃ NA NERCE TO OD DENTYSTY PANI K.. NA TO "...A NO TAK ALE NIE TO NIE TRZEBA" Ta lekarka nawet nie wiedziała na co ja leżałam w tym szpitalu a na wypisie napisała mi ZAKAŻENIE DRÓG MOCZOWYCH przecież to jest śmiech na sali gdyż żadnych bakterii w moczu nie miałam i wyniki moczu miałam dobre. No to teraz zobaczcie co to za lekarz brak kompetencji, podejścia do pacjentek, jakiegokolwiek zainteresowania, arogancka, chamska, itd. po prostu nie polecam tego lekarza NIKOMU tacy lekarze powinni tracić pracę a nie pastwić się na pacjentach. Na zakończenie powiem tylko wielkie duże NIE NIE NIE TYLKO NIE TEN LEKARZ.

Witam jestem po poważnej operacji ginekologicznej , operowała mnie Pani Ewa Kwiatkowska . Powiem tylko że była to operacja bardzo poważna , Pani doktor przyszła do mnie zaraz po operacji i byłam bardzo zdziwiona że lekarz ma takie podejście do pacjenta była bardzo miła uprzejma wytłumaczyła wszystko mi jak dziecku ,przychodziła do mnie pytała jak się czuje ,,żartowała ze mną jak byśmy się znały bardzo dobrze , nie mam zaufania do lekarzy lecz Pani doktor przywróciła mi wiarę w lekarzy .Bardzo polecam wizyty u niej .POZDRAWIAM

Pani dr prowadzi mi ciążę, jest miła i wydaje się kompetentna. Choć nie robi usg, to jednak jest dobrym specjalistą endokrynologiem.

Moja pierwsza wizyta odbyła się w miłej atmosferze , bałam się iść do ginekologa , ponieważ to mój pierwszy raz. Bardzo uprzejma pani, można normalnie porozmawiać

super kontakt z pacjentem,nie naciska na podjęcie decyzji rozmowa równieżmężem

super kontakt z pacjentem,nie naciska na podjęcie decyzji rozmowa równieżmężem

Jest naprawde dobrym lekarzem. NIc więcej nie trzeba dodawać

Jest naprawde dobrym lekarzem. NIc więcej nie trzeba dodawać

Leczyłam się u Pani doktor kilka lat , bezskutecznie , na wizytach dostawałam same recepty , bez robienia dodatkowych badań.Nie polecam ....

super osoba gdyby nie ona i jej podejście mogłabym już nie żyć długo szukała i znalazła małego góza od 2 miesięcy jest git

Dziś byłam na mojej pierwszej wizycie i jestem bardzo mile zaskoczona, pani doktor miała czas na rozmowę, jest bardzo uprzejma i sympatyczna, zdecydowanie polecam;)

Każdy jest tylko człowiekiem...byłam w szpitalu i nie wspominam miło badania u pani doktor...i jej samej...zresztą co lekarz to inna diagnoza...pierwsza wyczekiwana ciąża i tyle problemów