Lekarz który mija się z celem i patrzy tylko na pieniądze!!3lata mojego leczenia i nadziei wydanych mnóstwo pieniędzy podczas gdy inny lekarz w 2mce właściwie mnie zdiagnozował dał właściwe leki i o wiele tańszy.A pani kwiatkowska wmawiała mi nawet guza przysadki mózgowej.Pomijam fakt że czeka się bardzo długo nawet na prywatną wizytę.Po zmianie lekarza to nawet w szpitalu pani dr udawała że mnie nie zna. Nawet podczas porodu znajomej pani dr powiedziała do znajomej "z czym tu pani przyjechała jak ma pani termin za 5 dni"a dziewczyna wróciła po 2godz. ...

Nawet podczas porodu znajomej pani dr powiedziała do znajomej "z czym tu pani przyjechała jak ma pani termin za 5 dni"a dziewczyna wróciła po 2godz. do szpitala bo brzuch się opuścił i poród trwał wiele godzin co zakończyło się operacją i uratowaniem dziecka na intensywnej terapii bo dziecko "podduszone było pępowiną"a tego pani dr nawet nie przewidziała nie zbadała.Takie podejście i tym bardziej do własnych pacjentów z gab.prywatnych Żenua!!!

I jeszcze jedno gdy wizyta prywatna odbywała się w domu pani dr to mówiła że potrąca 10zł za dojazd.
Odradzam każdemu szkoda pieniędzy,nerwów,mnóstwo kasy na przenajróżniejsze zagraniczne leki nic nie dające podczas gdy u innego lekarza jest cud miód i orzeszki.

Dziwią mnie teksty pań, które wypowiadają się tak negatywnie o Pani Ewie Kwiatkowskiej. Jestem jej pacjętką od czasu jak jeszcze rozpoczynała swoją praktykę w przychodni znajdujacej się w "Grandmecie". Poleciłam Ją od tego czasu wielu swoim kolezankom. Kilka z nich dzięki Pani doktor urodziło zdrowe dzieci. Jednej z nich sławny łódzki specjalista ginekolog powiedział, ze nigdy dziecka nie urodzi, a po badaniach wykonanych przez pania doktor okazało się, że to rzecz prozaiczna i dziś ma dwóch zdrowych , dorosłych chłopaków. Mnie pomogła urodzić dużego chłopaka pomimo tego, że wcześniej przez nieudolnośc innego lekarza miałam carkę. Nie muszę pisać stawki za wizytę bo jest ona niewspółmierna do tego co oferuje lekarz. Pani doktor jest cierpliwa, wyrozumiała i daje się wygadać prawie jak na wizycie u psychologa. Polecam Ją i młodym i starszym paniom. Acha jeszcze jedno. Nie lubi kobiet, które nie dbają o siebie w ciąży bo tym samym nie dbają o przyszłe dzieci. Może dlatego niezbyt dobrze traktuje niektóre pacjętki.

czytajac niepochlebne komentarze stwierdzam ze pisaly je jakies paranoiczki...mna dr Kwiatkowska zajela sie tak jak powienien sie zajac lekarz,a ze nie zawsze jest cala w skowronkach to nie ma sie czego czepiac w koncu tez jest tylko czlowiekiem...siwtny fachowiec i tyle....na pogaduchy radze sie wybrac do kolezanki;)

Podła i wredna. nie spodziewałam się się: "lepiej żeby nic nie było niż ma być byle co" albo "przecież masz jedno dziecko o co ci chodzi" czy to są słowa gogdne lekarza..... pozostawiam bez komaentarza bo byłby zbyt osobisty .... ale pani pomyliła zawody i powołanie może patamorfologia byłaby spełnieniem, ale tam nie ma tak wygodnych foteli chyba...

Dr Ewa Kwiatkowska jest fachowcem w swojej dziedzinie. Konkretna, cierpliwa i uprzejma.Mozna jej zaufać. Leczę się u niej wiele lat i nigdy sie nie zawiodłam. Poród, choroby czy badania profilaktyczne przeprowadziła fachowo. Gorąco polecam tym, którzy szukają lekarza z dużym doświadczeniem i praktyką szpitalną.

To była pierwsza moja wizyta u ginekologa i mam same miłe wspomnienia. Polecam tą Panią wszystkim młodym dziewczynom :)

nieudane leczenie zapalenia miednicy mniejszej przez dłuższy czas, zrobiła posiew w trakcie antybiotykoterapi(wiadomo że taki posiew jest niemiarodajny)nie zleciła usg i nie starała sie wykluczyc choroby nowotworowej ropnia okołojajowodowego zrostów macicznych, uczepiła sie partnera (...)z którym nie miałam kontaktów fizycznych co zglaSZAŁAM W WYWIADZE, JEDEN CHAOS BRAK STRATEGII DZIAŁANIA