1,5

Witam. Czy jest ktoś w stanie udzielić mi informacji na temat godzin przyjęć Dr.Ewy Lange? Z Góry Dziękuję.

Nie polecam pani doktor. Nie rozpoznaje chorób i fatalnie leczy. A otrzymać od niej skierowanie do specjalisty to święto. Pani doktor wszystkie specjalizacje zna i sama wszystko "leczy". Odradzam leczenie się u niej.

Lepiej leczyć się samemu niż u tej Pani, nie jedna osoba wylądowała na nowogardzkiej przez tą Panią.Całą rodziną przepisaliśmy się do Profi-medu w Goleniowie, choć to jest oddalone od Maszewa prawie 20km, współczuje tylko starszym osobą które muszą chodzić do tej Pani. Przedstawicieli to aż się roi przy tej Pani, zawsze się zastanawiałem ile dostaje za jedną recepte.

Jest wiele opinii - każdy ma swoją - u mnie nie wykryła zaawansowanego zapalenia płuc - choć podałem jej go jak na tacy - jej metody leczenia to średniowiecze - dostałem 'coś na wzmocnienie' - i jest to tylko opinia z ostatniej wizyty.....