3,5
1,5

Kiedyś poleciłabym Pania doktor z reka na sercu, ale to bylo wtedy gdy bylam zdrowa i nic mi sie nie dzialo. W momencie gdy mialam guza jajnika Pani doktor podeszla bardzo nieodpowiedzialnie do mojej choroby, chciala mnie "kroic" bez zrobienia dokladnej diagnostyki i bez dokladnego usg (bo trzeba dodac, ze usg jakie jest w gabinecie to relikt przeszlosci). Dopiero gdy trafilam do innego lekarza okazalo sie ze mam duzego guza wielkosci cytryny, ktorego usunieto mi wraz z jajnikiem w klinice w Bytomiu. A Pani doktor przepisywala mi tabletki, ktore nie byly w stanie zmniejszyc guza. Zawiodlam sie bardzo na Pani doktor dlatego jej nie polecam.

Kiedy byłam w pierwszej ciąży (8lat temu) ,nie miałam zastrzeżeń do pani doktor . Natomiast teraz staramy się z mężem o drugie dziecko ,już 3 lata niestety bez rezultatów (nie mam miesiączki już pół roku) ,pani doktor nie posłała nas na żadne szczegółowe badania ,przepisała witaminy i powiadomiła nas byśmy nic nie robili na siłę, mamy dać na luz,i wszystko się ułoży. Dlatego straciła moje zaufanie.