lekarz Ewa Latos

1,8
2,2
1,6
1,5

"Charakterek" Pani doktor ma, ale jest świetnym specjalistą i podchodzi profesjonalnie do pacjenta. Dziękuję.

nie polecam , bo moze czlowieka wyprowadzic z rownowagi

nie polecam , bo moze czlowieka wyprowadzic z rownowagi

zgłosiłam się z bólem nerek, pani doktor stwierdziła ze boli mnie kręgosłup bo nerki są w innym miejscu i dotknęła ręką łopatek. powiedziała ze nie da skierowania na usg bo nie ma takiej potrzeby. jednak zrobilam usg i okazało się ze mam kamienie.. taka wlasnie jest ta pani doktor. nie polecam.

Pani "doktor" sprawia wrażenie jak gdyby miała pretensję, że się do niej przychodzi i chyba nie lubi swojej pracy i ludzi.

Ten babsztyl nie powinien leczyć!!! Poważnie zastanawiam się nad złożeniem skargi na tą panią! Wrogowi bym nie poleciła wizyty u tej osoby

zdecydowanie odradzam!!!!!!!!!!!!!! Arogancka, uszczypliwa, nie wyjasnia badań jedynie co to osłuchuje płuca. Nie słucha, na wymuszonych skierowaniach do specjalisty ogólnikowe opisy z których nic nie wynika.

Arogancka i zarozumiała. Juz nigdy do niej nie pojde !!!

Arogancka i zarozumiała. Juz nigdy do niej nie pojde !!!