Ewa Lebiedzińska

Położna

Pani Ewa to wspaniała kobieta. Dzięki niej mój porod przebiegł szybko a synek urodził się zdrowy :) jest bardzo profesjonalna a do tego ciepła i kochana. Każdej kobiecie życzę takiej położnej jak Pani Ewa. Kolejny porod tylko z nią!

To przekochana polozna.Dzieki niej corka urodzila sie szybko i sprawnie.Fachowo i rzetelnie przekazywala informacje,mimo bolu i emocji dokladnie wiedzialam czego ode mnie wymaga i co sie bedzie dzialo.dzieki nowet metodzie skonczylo sie na malenkiej ilosci szwow i ekspresowym powrocie do formy.polecam bardzo!

Niezwykła, miła, kompetentna, pomocna lepiej trafić nie można!!! Dziękujemy

Niezwykła, miła, kompetentna, pomocna lepiej trafić nie można!!!
Dziękujemy

urodziłam córeczkę 4.11.2012, "połowa" porodu, aż do finału, odbyła się pod opieka Pani Ewy. Jestem pod wielkim wrażeniem jej powołania, bo widać, że jest to położna z powołania. Z humorem, udziela jasnych wskazówek, bardzo fajnie prowadzi poród, przy tym wszystkim ma duże kompetencje, wie jak zareagować w każdej sytuacji. Myślę, że gdyby nie ona, to bym nie urodziła;) Życzę każdemu, żeby trafił na tak wspaniałą osobę w tak ważnym dniu!:)

Krzysztof i Sylwia . Zdecydowanie polecamy tę położna każdej przyszłej mamie ! Zaangażowanie i profesjonalizm Panie ewy jest naprawdę godny podziwu , doskonale wie kiedy zacząć poród . Na szczęście nasz rodzinny poród odbył się szybko i bez komplikacji w bardzo ciepłej atmosferze i pełnym zaufaniu do Pani Ewy . Co ważne poród odbył się bez żadnych nacięć ( na początku zaznaczyliśmy ze nie chcemy aby nacinać krocze ) Pani Ewa stwierdziła ze zrobi to tylko w ostateczności ! dzięki temu żona i dziecko już 2 dni po porodzie wrócili do domu !
Bardzo polecamy Panią Ewe i dziękujemy za szczęśliwy poród .

Wciąż poszukujesz "Położna Wrocław"?

Medyczne Centrum Rodzinne
ul. Gajowa 1/3 (boczna Dyrekcyjnej)
50-519 Wrocław

Wrocław