lekarz Ewa Leśniewska

Ginekolog

3,6

17 lat pracy w Śródmiejskim Szpitalu Gin.-Poł. w Warszawie
Przy ul. Inflanckiej, przychodnie przyszpitalne, Multi-Med.

17 lat pracy w Śródmiejskim Szpitalu Gin.-Poł. w Warszawie
Przy ul. Inflanckiej, przychodnie przyszpitalne, Multi-Med.

Zdecydowanie nie polecam tej pani. W przychodni na ul. Berezyńskiej przyjmuje na NFZ. Czeka się około miesiąca na termin. Dostaje się datę i godzinę z rejestracji, na którą trzeba się zjawić. Zjawiłam się punktualnie na swoją godzinę. Na miejscu okazało się, że pani dr Ewa Leśniewska przyjmuje pomiędzy zarejestrowanymi pacjentkami swoje prywatne pacjentki, o których rejestracja nic nie wie. Pani dr Leśniewska te pani wywołuje wówczas z imienia. Na swoją kolejkę czekałam więc ponad godzinę. Wszystkie panie - te rejestrowane byłyśmy oburzone. Zgłosiłyśmy to w rejestracji przychodni Formedica, ale panie w rejestracji rozłożyły tylko ręce. Kiedy przyszła moja kolej, przede mną dr Leśniewska znowu wywołała "swoją" niezarejestrowaną pacjentkę, panią "Xsińską". Nie zgodziłam się na to i weszłam przed nią. Dr Leśniewska w bardzo niegrzeczny sposób zaczęła na mnie krzyczeć i pouczać mnie, że to lekarz wywołuje pacjentów. Na moją odpowiedź, że ta pani nie jest zapisana w kolejce, skłamała, że jest z godziny przede mną. Powiedziałam jej, że pani z godziny przede mną właśnie od niej wyszła i teraz jest moja kolej a i tak jest już ponad godzinne opóźnienie. Dr Ewa Leśniewska wówczas powiedziała, że mnie nie przyjmie, bo się "awanturuję" i wyprosiła mnie z gabinetu. Przyszłam do niej, bo na wizycie kontrolnej u innego lekarza, prywatnie, odkryto u mnie guza w piersi. Czekałam do niej, grzecznie, ponad miesiąc na wizytę, bo chciałam skierowanie na NFZ na USG piersi. Nie stać mnie na drogie badania, kiedy płacę podatki! Kiedy mnie wyprosiła, poszłam prosto do recepcji i złożyłam na nią skargę. Pani recepcjonistka potwierdziła, w obecności jeszcze jednej pani z kolejki, że takiej pacjentki jak "pani Xsińska" nie było przede mną zapisanej. Zdecydowanie nie polecam tej pani. Maniery i sposób odnoszenia się do pacjenta - z PRL, kiedy lekarz był Bogiem i byli równi i "równiejsi". Na szczęście takie czasy, się już skończyły i można wybrać innego lekarza.

Witam, jestem pacjentka Pani Doktor ponad dwa lata i jestem bardzo zadowolona. Jest kompetentna, rzeczowa i bardzo życzliwa. Ma najwiecej pacjentek z przyjmujących w przychodni ginekologów - co mówi samo za siebie - i mimo wszystko przyjmuje niezapisane pacjentki. Sama korzystam z tego przywileju - oczywiście jeśli muszę - i nigdy mi nie odmówiła. Serdecznie polecam.

W życiu nie przeżyłam gorszego koszmaru u lekarza. Nie zraziłam się negatywnymi opiniami przeczytanymi na tym portalu a powinnam...w 100% zgadzam się z negatywnymi opiniami i szczerze nikomu nie polecam tej kobiety. Nawet nie jestem w stanie określić czy jest kompetentna czy nie bo mi nic nie powiedziała ani na żadne pytanie nie odpowiedziała. Jedynie wzdychała i przewracała oczami załamując ręce że kolejny debil- pacjent przyszedł. Brawo- pani doktor chyba bardzo szczęśliwa prywatnie że taka urocza w pracy:(

DOKTOR LEŚNIEWSKA URATOWAŁA MI ŻYCIE Nie dam złego słowa powiedzieć na tę kobietę. ! Cztery lata temu, lecząc się u innego ginekologa, za namową koleżanki poszłam do dr Leśniewskiej aby sprawdzić, jak leczy mnie mój lekarz. W czasie pierwszej wizyty, nie proszona przeze mnie Doktor zbadała mi piersi i wykryła guzek, który okazał się rakiem. Na skutek błyskawicznej akcji, w której Pani Doktor też uczestniczyła, szybko zoperowano mnie. Jestem teraz amazonką, ale żyję i żyć (jak Bóg pozwoli) będę, jak powiedzieli onkolodzy – tylko dlatego, że w tak początkowym stadium ...

DOKTOR LEŚNIEWSKA URATOWAŁA MI ŻYCIE
W czasie pierwszej wizyty, nie proszona przeze mnie Doktor zbadała mi piersi i wykryła guzek, który okazał się rakiem. Na skutek błyskawicznej akcji, w której Pani Doktor też uczestniczyła, szybko zoperowano mnie. Jestem teraz amazonką, ale żyję i żyć (jak Bóg pozwoli) będę, jak powiedzieli onkolodzy – tylko dlatego, że w tak początkowym stadium wykryto nowotwór.
A przecież miesiąc wcześniej byłam na mammografii !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dr Leśniewska potrafi być szorstka i stanowcza, ale to dlatego, że zna swoją wartość, dysponuje wielką wiedzą i uważa, że my kobiety nie powinnyśmy się nigdy mazać.
Może się niektórym nie podobać, że nie pozwala sobą manipulować i nie wyda ZUPEŁNIE nienależnego zwolnienia – nawet w gabinecie prywatnym.
Ja tam będę się trzymała Pani Doktor, bo oprócz wiedzy, ma to co u lekarza najważniejsze : intuicję i patrzy na pacjenta nie jak na przypadek, a jak na człowieka. W całości.
Mnóstwo pacjentek, które leczy Doktor Leśniewska zaświadczy u tym, że mam rację.
Anna

Dla mnie Pani doktor to lekarz jakiego szukałam. Z dużym doświadczeniem, zainteresowana pacjentką, zawsze spokojne wytłumaczy i cierpliwie odpowiada na moje pytania - a zazwyczaj mam ich wiele. Prowadziła moją pierwszą ciąże i tą obecną też prowadzi. Nie wybrałabym nikogo innego.

W nawiązaniu do wpisu anonimowego i wtórującego jej też anonimowego ( rodzaju męskiego ze względu na specjalizację lekarza nie biorę pod uwagę) chciałabym dodać coś od siebie. Jako osoba unikająca udzielania się na forach internetowych i innych oszczekiwaczach czy oczernia- czach , tutaj nie mogę się powstrzymać. Będąc wieloletnią pacjentką dr Leśniewskiej, najpierw w szpitalu a potem z przyzwyczajenia i zadowolenia z jakości i podejścia, w prywatnym gabinecie, uważam wpis anonimowej jednej i drugiej za absurdalny a najprawdopodobniej stronniczy, spowodowany niezdrową konkurencją. Doktor Ewa Leśniewska jest według mnie osobą jak ...

Doktor Ewa Leśniewska jest według mnie osobą jak najbardziej kompetentną; tzn. świetnym diagnostą, niemalże telepatycznym, błyskawicznie reagującą i działającą w doskonale wyposażonym (co daj boże każdemu ginekologowi przyjmującemu prywatnie) gabinecie.
Poleciłam p. Doktor kilku swoim koleżankom, które od kilku lat trzymają się jej i są bardzo zadowolone. Wyłamała się tylko jedna. Wyjechała na stałe do Nowej Zelandii.
Potępiam takie anonimy. Są to tylko, jak wspomniałam wcześniej wpisy złośliwe, spowodowane kulejącą konkurencją, albo wpisami dla wpisów.
Alina

Mnie też p dr Leśniewska najprawdopodobniej uratowała życie 6 lat temu. Przez chwilę zastanawiałam się, jaką ocenę wpisać w "uprzejmość", ale gdyby nie była aż tak stanowcza, jak była przy mojej pierwszej wizycie, pewnie bym teraz tego wpisu nie robiła. Nie mam specjalnie blisko do dr Leśniewskiej, i przez ostatni rok spróbowałam innego lekarza (lekarki). I co mi z tego, że jest ona bardzo uprzejma, skoro przez ten rok mnie ani razu nie zbadała. Pyta, co przepisać - i przepisuje receptę (hormony). U dr Leśniewskiej byłoby to nie do pomyślenia. Również - sprawdzanie piersi. Lekarze na ogół tego nie robią - ona zawsze. Zapytana - zawsze też odpowiada, dlaczego przepisuje jakieś badania, i z jakiego powodu zrobienie ich jest ważne. Jest uważna i dokładna. Dziś byłam ostatni raz u "tamtej" lekarki - wracam do dr Leśniewskiej. Krystyna

Niestety, dołączę swoją opinię do tych jak najbardziej negatywnych. Pani doktor traktuje pacjenta z góry, wyniośle i lekceważąco, a jej sposób zachowania można nazwać wręcz odpychającym. Iskra uprzejmości i zwykłej ludzkiej godności, dawno w niej wygasły, jeśli w ogóle kiedyś się tliły. Wykorzystuje swoją nadrzędną wobec pacjenta, pozycję, a jej zachowanie jest można rzec ludzko nieprzyzwoite. Z daleka od takich lekarzy i toksycznych ludzi.

Nie mam zwyczaju dokonywać wpisów w Internecie, ale tym razem nie mogę tego nie zrobić. Zapisano mnie do Doktor Leśniewskiej. Przed wizytą, z czystej ciekawości, przeczytałam komentarze i nawet przez moment zastanawiałam się, czy nie zrezygnować. Stwierdziłam jednak, że opinie nie są pisane przez kulturalne osoby , lub panie ( świadczy o tym ich język ) i postanowiłam spróbować. Po kilku wizytach przebiegających w miłej atmosferze i po wnikliwych badaniach zostałam wyleczona z dolegliwości, które dokuczały mi od dwóch lat. Mam kompletnie inne zdanie, niż moje anonimowe poprzedniczki. Bardzo polecam ...

Mam kompletnie inne zdanie, niż moje anonimowe poprzedniczki.
Bardzo polecam Panią Doktor.
Małgorzata P.

Wiecie co o Was myślę – brak Wam kultury i tyle, albo to konkurencja. Zdenerwowałam się; szukałam pani doktor, która zmieniła pracę i przeczytałam co wyżej . Jestem pacjentką pani doktor od 12 lat. Od czterech mieszkam na stałe we Włoszech i przyjeżdżam do niej na wizyty dwa razy w roku, bądź częściej jeśli jest taka potrzeba. Nie znalazłam równie dobrego ginekologa, z którym ma się tak dobry kontakt. Nie radzę wyrabiać sobie opinii na podstawie wpisów w Internecie nie tylko w przypadku pani doktor. Jola z Mediolanu.

Wiecie co o Was myślę – brak Wam kultury i tyle, albo to konkurencja.

Nie znalazłam równie dobrego ginekologa, z którym ma się tak dobry kontakt.

Jola z Mediolanu.