lek. dent. Ewa Lewandowska

Jestem pacjentką Pani doktor od kilku lat. Zawsze miła bardzo kompetentna i rzeczowa :) Bardzo polecam.

Świetny fachowiec-człowiek kompetentny, życzliwy, obowiązkowy, z doskonałym podejściem do pacjenta ( szczególnie histerycznie nastawionego do jakiejkolwiek wizyty u stomatologa ) - leczy kompleksowo i skutecznie. Polecam wszystkim, którzy chcieliby mieć przynajmniej przez parę następnych lat komplet zdrowych zębów w buzi i możliwość uśmiechu od uacha do ucha.

Bardzo fachowy specjalista. Dzieki Pani Doktor przestalam bac sie dentysty. Nawet leczenie kanałowe nie sprawilo problemów. Nigdy sie nie spieszy chociaz pracuje szybko i sprawnie. Nigdy nie odnioslam wrazenia ze nie ma dla mnie czasu. Polecam

Miła i dobra dentystka, starsza ale bardzo fachowa i kompetentna, leczy też dzieci i ma donich świetne podejście!