Ewa Lichtor-Sarzyńska

Kardiolog dziecięcy

Bardzo dobry specjalista ,przeprowadziła badanie oraz dała zalecenia i wszystko dokładnie wytłumaczyła i uspokoiła.

Bardzo polecam tego lekarza. Profesjonalne podejście do pacjenta dziecka. Wszystko wyjaśnione. Warto zapłacić za zagwarantowane leczenie. Gorąco polecam.

Bardzo otwarty na pacjenta lekarz kardiolog, wspaniałe podejście do dzieci! Duża wiedza i profesjonalizm. Polecam!

Wizyta odbyla sie punktualnie i w przyjemnej atmosferze.Lekarka sympatyczna i mysle ze leki ktore przepisala beda skuteczne.

Lekarz bardzo miły, życzliwy i uprzejmy. Pani doktor cierpliwie słucha rodzica i wszystko dokładnie tłumaczy. Bardzo dziękuję Pani doktor za konsultację, byłam z córką która potrzebowała pilnej wizyty i badań. Serdecznie polecam

Bardzo miły i sympatyczny lekarz, z dużym poczuciem humoru. Dokładnie zbadała synka i wytłumaczyła wszystkie moje wątpliwości. Polecam Pania Doktor.

Mily i konkretny lekarz. Dokladnie i spokojnie wytlumaczyla co dolega córce. Dobre podejscie do dziecka.

Bardzo uprzejmy, rzeczowy i konkretny kardiolog. Pełen profesjonalizm - szybka i trafna diagnoza i wyjaśnienie problemu. Komunikatywna, spokojnie udziela wyczerpujących odpowiedzi.

100 % zainteresowania naszym problemem.Pani doktor poradziła jak rozwiązać kłopot z jakim przyszliśmy . Zostałam poinformowana jakie badania dodatkowe należy synkowi wykonać . Wizytę oceniam pozytywnie. Lekarka jest dokładna i stara się doradzić w celu dalszej diagnostyki. Pani Doktor jest bardzo sympatyczna i ciepła.

Polecam z całego serca oby więcej takich lekarzy dla których dobro małego pacjenta jest najważniejsza.Jeszcze raz dziękuje Pani Doktor:)