Ewa Lichtor-Sarzyńska

Kardiolog dziecięcy

100 % zainteresowania naszym problemem.Pani doktor poradziła jak rozwiązać kłopot z jakim przyszliśmy . Zostałam poinformowana jakie badania dodatkowe należy synkowi wykonać . Wizytę oceniam pozytywnie. Lekarka jest dokładna i stara się doradzić w celu dalszej diagnostyki. Pani Doktor jest bardzo sympatyczna i ciepła.

Lekarz bardzo miły, życzliwy i uprzejmy. Pani doktor cierpliwie słucha rodzica i wszystko dokładnie tłumaczy. Bardzo dziękuję Pani doktor za konsultację, byłam z córką która potrzebowała pilnej wizyty i badań. Serdecznie polecam

Bardzo miły i sympatyczny lekarz, z dużym poczuciem humoru. Dokładnie zbadała synka i wytłumaczyła wszystkie moje wątpliwości. Polecam Pania Doktor.

Bardzo uprzejmy, rzeczowy i konkretny kardiolog. Pełen profesjonalizm - szybka i trafna diagnoza i wyjaśnienie problemu. Komunikatywna, spokojnie udziela wyczerpujących odpowiedzi.

Polecam z całego serca oby więcej takich lekarzy dla których dobro małego pacjenta jest najważniejsza.Jeszcze raz dziękuje Pani Doktor:)

Mily i konkretny lekarz. Dokladnie i spokojnie wytlumaczyla co dolega córce. Dobre podejscie do dziecka.