Ewa Lipska

Psycholog

Ta Pani psycholog zasluguje na najlepsza opinie jaka szczerze i odpowiedzalnie mozna napisac. Przez b. dlugi czas bylam pod Jej opieka i znajdujac sie w beznadzejnej sytuacj zdrowotno -bytowej skutecznie wyprowadzila mnie z beznadziei... Jest wspanialym, skromnym czlowiekiem kochajacym czlowieka. Duzo dobrego zrobila nieszczesnym kobietom w Domu Samotnej Matki i potem w Osrodku Interwencji Kryzysowej. Mam dla tej osoby szczegolnie serdeczna wdziecznosc i wciaz na Jej wspomnienie robi sie cieplo na sercu.. Chociaz to o wiele za malo to chce podziekowac za dobro, ktorym obdarowala ludzi.. Polecam ta Pania psycholog, ...

Jest wspanialym, skromnym czlowiekiem kochajacym czlowieka.
Polecam ta Pania psycholog, zeby tylko wystarczylo Jej zdrowia, czego zycze njserdeczniej, jak i zawodowych osiagniec z (tych formalnych ) bo te rzeczywiste sa ogromne , "ciche"i wartosciowe..
Ela Nedzka

Kompetentna specjalistka i mądra osoba.Dzięki jej pomocy poradziłem sobie z bardzo trudnymi doświadczeniami z przeszłości.Polecam.

Polecam. Bardzo dobra kompetentna specjalistka, a poza tym mądra,życzliwa i uprzejma osoba. Kilka lat temu korzystaliśmy z jej pomocy z mężem. Nasze małżeństwo przetrwało dzięki jej pomocy poważny kryzys. Niedawno skierowaliśmy naszą znajomą również do tego psychologa i jest bardzo zadowolona.

Wysokiej klasy specjalista i sympatyczna osoba. Bardzo mi pomogła.

Wysokiej klasy specjalista i sympatyczna osoba. Bardzo mi pomogła.

Pani taka sobie- bardzo słaba- lepszy psychoterapeuta

Pani taka sobie- bardzo słaba- lepszy psychoterapeuta

3 lata temu wraz z moją nastoletnią córka korzystałam z pomocy Pani Ewy. Życzliwość, ciepło, mądrość... Skuteczna pomoc.Doskonały kontakt ze zbuntowaną nastolatką.

Pani psycholog jest przemiłą i kompetentną osobą. Potrafi postawić człowieka na nogi, a raczej uczynić, by sam się podźwignął. Sprawia wrażenie osoby zatroskanej sytuacją pacjenta. Odczuwam dużą wdzięczność za to, że w trudnym okresie mojego życie dane mi było spotkać Panią.

gdyby nie rozmowa telefoniczna wczorajszego wieczora, mysle ze dzisiaj nie napisal bym tych slow. rozmowa trwala 50 minut i to ja ją zakonczylem, poniewaz doskonale zdaje sobie sprawe ze nie tylko ja mam problemy. jeszcze raz bardzo Pani dziekuje. jutro ide do szpitala, a nie zostawiam dwojke sierot i wdowy

Brakuje skali do wyrażenia wdzięczności za uzyskaną pomoc i wsparcie. PS: moim zdaniem Pani psycholog ma ok. 40 lat i z własnego doświadczenia mogę potwierdzić, że ma znakomity kontakt z młodymi osobami, zatem ktoś z wcześniej oceniających pomylił ją z zupełnie inną osobą.

pogadać to sobie mogłem z kolegą, a od psychologa oczekiwałem pomocy. Ta Pani dużo mówiła o niczym i się mądrzyła w efekcie wyszedłem zdołowany i rozdrażniony.Zdecydowanie nie polecam jej młodym osobom, może lepsza będzie dla starszych ludzi.Na oko ma 55-60 lat.