lekarz Ewa Lisiak

1,8
2,6
2,4
2,6

Uratowała mnie przed samobójstwem, za co, bardzo jestem wdzięczna Pani Doktór, jednak lekami wpędziła w uzależnienie. Były to silne benzodiazepiny i inhibitory monoaminooksydazy. Kiedy w Poznaniu Profesor uslyszał, co brałam, zapytał, Kto mi to przepisał. Nazwiska nie podałam, oczywiście, odp, że Specjalista, Lekarz Psychiatra, to powiedział, żebym nigdy, ani siebie, ani Dzieci, nie leczyłs w Koninie, bo mnie tam wykończą. Dla mnie była bardzo miła i pod tym kontem, zastrzeżeń nie mam, jednak późniejsza lekomania.. Kolejna tragedia. Z deszczu, pod rynnę, niestety.

Kolejna tragedia. Z deszczu, pod rynnę, niestety.

super doktor /wyleczyła mnie w ciągu 5dni.wystarczył jeden lek.polecam

super doktor /wyleczyła mnie w ciągu 5dni.wystarczył jeden lek.polecam

Podzielam zdanie."Pani doktor" jest wysoce niekompetenta.Zimna oschła, wyniosła i obojętna.Bardziej skupiona na sobie niż nz pacjencie.Ilość leków jaką przepisuje zrobiłoby "warzywem" najzdrowszego.Bardzo to niebezpieczne bo ma do czynienia z bezbronnymi chorymi ludżmi.Zdecydowanie odradzam! Jest w Koninie wielu naprawdę doskonałych pełnych empatii lekarzy.

Jest w Koninie wielu naprawdę doskonałych pełnych empatii lekarzy.

Nie polecam, byłem na wizycie publicznej, wizyta trwała 3 min. rozczarowałem się, nawet nie pogadała ze mną, a ja byłem w ciężkim stanie. Dała receptę i do domu zmykaj.

nie polecam!!!!jestem bardzo bardzo rozczarowana tym lekarzem.poczułam się zlekceważona może dlatego, ze nie byłam prywatnie!!!!