Ewa Lorek

Ginekolog

Trafiłam do Pani Doktor z polecenia koleżanki ze studiów. Długo szukałam kompetentnego lekarza. Staraliśmy się z mężem 3 lata o potomstwo i dopiero z Panią Doktor się udało! Cała ciąża szczęśliwie przebiega książkowo! Oby tak dalej! Termin już niebawem :)

Panią doktor poleciła mi koleżanka która leczy się u niej od 12 lat. Z gabinetu wyszłam zachwycona. Pani doktor jest rzeczowa, spokojna i bardzo cierpliwa ( miałam mnóstwo pytań ). Jestem również pod wrażeniem wyposażenia gabinetu.

Polecam wizytę w gabinecie u pani dr Ewy Lorek (Laser-med). To wyjątkowa lekarka, nigdy do tej pory nie spotkałam się aby lekarz poświęcił mi tyle uwagi. Profesjonalna, kontaktowa, miła , przy Niej zapomina się o wstydzie. Wykonałam na miejscu wszystkie badania. Gabinet bardzo profesjonalnie urządzony. Polecam i Dziękuję Pani Doktor.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Kraków"?

lek. med.
Andrzej Bałasz

USG ginekologiczne
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ARKA
Królowej Jadwigi 15
Szpital Specjalistyczny im. Ludwika Rydygiera
Os. Złotej Jesieni 1
Kraków
Medyczne Centrum Diagnostyczno-Terapeutyczne „RUCZAJ”
ul. Kobierzyńska 98

Jaworowski Ginekologia i Położnictwo