lekarz Ewa Lorek

Bardzo fajna lekarka. Podeszła do mnie całościowo - co jest niespotykane dzisiaj. Na wizycie dowiedziałam się bardzo dużo rzeczy, których wcześniej nikt mi nie tłumaczył. Polecam

Pani Doktor poświęciła mi bardzo dużo czasu, tłumacząc wszystko co było mi potrzebne. Była bardzo zaangażowana w chęć pomocy. Badanie przebiegło delikatnie i nie stresująco. Warto było poczekać bo kontakt z tak wnikliwym lekarzem jest tego warty. Oby więcej tak życzliwych lekarzy.

Pani doktor prowadziła moje dwie ciąże, jestem jej pacjentka od wielu lat - polecam serdecznie. W gabinecie przyjazna atmosfera. Pani doktor wszystko dokładnie omawia w razie wątpliwości wyjaśnia i doradza. Ogromna rzetelność i zaangażowanie w dobro pacjentki zarówno na wizycie, przy prowadzeniu ciąży jak i porodzie. Rodząc w szpitalu mimo, że Doktor nie była przy mnie czułam się zaopiekowana i bezpieczna. Dziękuję serdecznie. Polecam z całego serca przyszłym mamą i nie tylko - każdej kobiecie.

Pani doktor Ewa Lorek to prawdziwy lekarz z powołania. Zawsze uprzejma ,profesjonalna, życzliwa. Prowadziła obydwie moje ciąże, dzięki czemu mam zdrowe dzieciaki. Nadal jestem pod stała jej kontrolą, doradziła wspaniałą antykoncepcje, idealną dla mnie. kompetencje i sprzęt na najwyższym poziomie. Szczerze polecam każdej kobiecie.

Jakość zaufania pacjent lekarz mniej niż zero! To wręcz niedopuszczalne. Umawiasz sie prywatnie, lekarka opóźnia wizyte po to by sobie zrobić zupkę chińska do kubka.... Po czym przynosi ją do gabinetu i stawia przed ciężarna pacjentką. Bez żadnego pytania czy zapach jej nie przeszkadza. Po umówieniu sie na kolejną wizyte gdzie badania sa konieczne w danym okresie czasowym jak to bywa w ciąży termin jest przekladany. Po ustaleniu terminu ostatecznego gdzie sama Pani się zobowiązała do niego! Dostaje telefon niecały tydzień wcześniej, że Pani Lorek ma konferencje i nie da rady i kazała odwołać wizyty. Kompletnie nieprofesjonalne zachowanie ze strony lekarki! ŻADNEJ KOBIECIE NIE RADZE ODWIEDZIĆ TEGO GABINETU

Bardzo dobry lekarz, nie wyobrażam sobie abym mogła chodzić do innego. Dzięki Pani doktor Ewie Lorek szczęśliwie donosiłam ciążę i urodziłam zdrowego synka (w terminie). Pierwszą ciążę poroniłam (pod opieką innego lekarza). Tym razem się udało ! W gabinecie oprócz kompleksowych badań oraz porady otrzymałam od Pani doktor bardzo duże wsparcie. Dziękuję bardzo i polecam gabinet Pani doktor Ewy Lorek.

Bardzo dobry lekarz, nie wyobrażam sobie abym mogła chodzić do innego.

Pięknie dziękuję pani Doktor za opiekę podczas ciąży . Dziękuję za profesjonalizm, cierpliwość i ogromne wsparcie psychiczne.. Pani Doktor to wspaniały lekarz z powołaniem. Jeśli kolejna ciąża to tylko pod opieką Pan doktor Ewy Lorek w gabinecie Laser-med.

Pięknie dziękuję pani Doktor za opiekę podczas ciąży .
Dziękuję za profesjonalizm, cierpliwość i ogromne wsparcie psychiczne..
Pani Doktor to wspaniały lekarz z powołaniem.

Polecam wizytę w gabinecie u pani dr Ewy Lorek (Laser-med). To wyjątkowa lekarka, nigdy do tej pory nie spotkałam się aby lekarz poświęcił mi tyle uwagi. Profesjonalna, kontaktowa, miła , przy Niej zapomina się o wstydzie. Wykonałam na miejscu wszystkie badania. Gabinet bardzo profesjonalnie urządzony. Polecam i Dziękuję Pani Doktor.

Potwierdzam wyżej wymienione negatywne opinie o Pani dr Lorek. Ewidentnie nastawiona tylko na kase, taśmowe przyjmownaie pasjentów. Pani dr prowadziła mi pierwszą ciąże i robiłam mi co 2 tygodnie USG i nie zauważyła ze odkleja mi się lożysko. TRafiłam do szpitala w ostatniej chwili , lekarze stwierdzili ,problem z łożyskiem pojawił się znacznie wcześniej i wszyscy byli wielce zdziwnieni oglądając moją kartę ciązy ze dwa dni wcześniej byłam na wizycie i nikt nic nie zauważył. Do szpitala trafiłam juz z zagrozenie zycia matki i dziecka, cesarskie cięcie wykonano po 10 min od przywiezienia mnie do szpitaa. Mąż dzwonił do Pani dr, ale nie była zainteresowana moim samopoczuciem i zdrowiem, stwierdziła ze no cóż ... zdarza się!!! Dzięki Bogu i mądrym lekarzom mój mały wcześniak urodził się zdrowy i wszytsko skończyło sie dobrze. Szczerze odradzam panią dr Lorek

jestem nie zadowolona gdyz diagnoza nie byla trafna!

jestem nie zadowolona gdyz diagnoza nie byla trafna!