lek. dent. Ewa Luboińska

Do Pani Doktor trafiłam już kilka lat temu i wiem, że pozostanę Jej pacjentką na zawsze. Pani Doktor jest niesamowitym stomatologiem - wszystko robi dokładnie i bezboleśnie. Zawsze mówię, że to anioł :) Wszystko dokładnie tłumaczy, pokazuje i szybko reaguje. Wiem, że moje zęby są w najlepszych rękach! Każdemu znajomemu polecam Panią Ewę z całego serca. Poza byciem naprawdę świetnym stomatologiem, jest niesamowitym człowiekiem. Pozytywną, zawsze uśmiechniętą osobą która sprawia, że każda wizyta u dentysty nie przeraża! Ze świecą szukać takich lekarzy! Angelika

Angelika