lekarz Ewa Łukasik-Rudawska

Lekarz rodzinny

Bardzo kompetentna pani dr, zawsze mnie wysłucha i trafnie pokieruje, na każdej wizycie czuję jej pełne zaangażowanie. Widać, że przejmuje się pacjentem, w moim przypadku diagnoza nie jest zbyt prosta ale pani dr wykazała się dużą dociekliwością i postawiła diagnozę zanim zrobił to specjalista, który ją jedynie potwierdzil. Serdecznie polecam.

Polecam. Świetny lekarz. Jest bardzo kompetentna . Leczę się u Pani doktor od dawna i nigdy się nie zawiodłam. Mam do niej pełne zaufanie bo pomogła mi w chorobie i to nie raz.

Polecam pania Doktor. Kompleksowo zajmuje sie pacjentem. O wszystko wypyta i stara sie pomoc. Do tego jest b spokojna, mila i sympatyczna. Budzi zaufanie. Do takiego lekarza mozna isc z przyjemnoscia i swiadomoscia ze otrzymamy tu wlasciwa pomoc.

Baba wybiera sobie kto moze wejsc a kto nie porazka - Kobito to nie jest twoja prywatna przychodnia !!!!

traktuje pacjęta poważnie i fachowo polecam bardzo pomogła mojej żonie w chwili zawału,mnie również pomaga za kardiologa,urologa itp. Jest bardzo pracowita 40 pacjentów to naprawdę jest aż za dużo.

Za każdym razem gdy jestem na wizycie pani doktor się gdzieś spieszy i wręcz mnie wygania z gabinetu. Nie interesują ją moje objawy i niechętnie daje skierowania na jakiekolwiek badania. Musisz samemu walczyć o swoje zdrowie bo lekarzom takim jak ta pani doktor w ogóle nie zależy na zdrowiu pacjenta tylko na szybkim pozbyciu się go z gabinetu. Nie polecam nigdy w życiu.

Pani Dr Ewa jest naprawdę wspaniałym lekarzem. Bardzo przesympatyczna, miła, a do tego bardzo kompetentna w swojej pracy. Polecam wszystkim.

Bardzo sympatyczny i pomocny lekarz.POLECAM!!

Bardzo sympatyczny i pomocny lekarz.POLECAM!!

Bardzo sympatyczna, miła uprzejma, do pacięta podchodzi jak normalny człowiek. Polecam tego lekarza.

Bardzo miła i sympatyczna.Stara się pomóc w konkretnej sprawie,oraz interesuje się ogólnem stanem zdrowia. Polecam.

Polecam.