Ewa Maciejak

Okulista

Mam problem z bolącym okiem (zapalenie). Oko boli od 2 tygodni, niestety coraz bardziej. Znając realia spróbowałam się wyleczyć sama - nie udało się. Poszukiwania telefoniczne pozwoliły na uzyskanie terminu w czerwcu. Lekarka pierwszego kontaktu zapisała krople (nieskuteczne) i zaleciła wizytę u okulisty. 8 maja 2014, w przychodni na ul. Krakowskiej w Krzeszowicach, próbowałam uzyskać pomoc. W rejestracji powiedziano mi, żebym spytała lekarki czy mnie przyjmie bez rejestracji. Pani doktor mnie nie przyjęła. Nie opisywałabym tego zdarzenia gdyby nie komentarz pani doktor. Otóż pani doktor stwierdziła, że jestem młoda i skoro boli już dwa tygodnie to może poboleć jeszcze miesiąc. Informuję zatem, że pani doktor brakuje elementarnej kultury.

Najgorszy lekarz dziecięcy, z jakim miałam do czynienia. Arogancka, gburowata, protekcjonalna, niekomunikatywna. Uzyskanie przez rodzica jakiejkolwiek informacji na temat stanu zdrowia dziecka graniczy z cudem, a każdy ruch ręką wymaga umówienia osobnej wizyty. Zdecydowanie nie polecam.