lekarz Ewa Malicka

Lekarz rodzinny

Lekarz bez powołania i szacunku do pacjenta jako człowieka potrafi krzyczeć. Raz jest miła raz nie kwestia humoru tak nie powinno być

Pani dr.Ewa MALICKA,to wspaniały lekarz o wielkiej wiedzy medycznej i kompetencji, a przy tym przesympatyczna osoba,pełna empatii i poświęcenia cennego czasu pacjentowi. Jestem bardzo wdzięczna losowi,że trafiłam pod opiekę lekarza rodzinnego do pani dr.Malickiej. Z czystym sumieniem polecam tego lekarza.-

a przy tym przesympatyczna osoba,pełna empatii i poświęcenia cennego czasu
pacjentowi. Jestem bardzo wdzięczna losowi,że trafiłam pod opiekę lekarza
rodzinnego do pani dr.Malickiej. Z czystym sumieniem polecam tego lekarza.-

Nie polecam. W trakcie teleporady prosiłam o wizytę kontrolną. Pani Dr bez żadnych badań (nawet bez osłuchania), tylko na podstawie informacji, że mam temperaturę 37,2 wypisała antybiotyk. Nie zapytała o żadne inne dolegliwości, nie chciała w ogóle słuchać mnie jako pacjenta, była b. niemiła i nieuprzejma. Dostałam informacje, że nie muszę wykupywać antybiotyku. Ona przepisze i tyle. Popłakałam się po tej tzw. "teleporadzie". Nie uzyskałam żadnej pomocy. Dziś zmieniłam lekarza.

Dr Malicka moim zdaniem jest najgorszym lekarzem u jakiego byłam, nie dość że bezpodstawnie przedłuża izolację po covid to skierowania na badania wydaje wg "swojego uznania" nie zleciła nawet RTG płuc ani morfologii! Nie polecam

Najlepszy rodzinny lekarz jakiego znam od ponad 20 lat z ogromną wiedzą i profesjonalnym podejściem do pacjenta. Jeden pacjent wymaga 5 minut wizyty, a inny 40 minut. Człowiek czuje się zaopiekowany co nie jest powszechne u wielu.

Lekarz któremu nie jest cięzko,dobro pacjenta ponad wszystko jestem pacjentką od wielu lat.Zawsze uśmiechnięta ,kompetentna i pochylona nad chorym.

Pani doktor Malicka to najlepszy lekarz z jakim kiedykolwiek miałem do czynienia. Profesjonalna, empatyczna, rzeczowa, życiowa. Ze świecą takiej szukać, OGROMNA szkoda że już nie pracuje w naszej przychodni. Wielka strata.

Lekarz z powołania. Kompetencja zawodowa, wysoka kultura osobista, empatia oraz wrażliwość na najwyższym poziomie. Na każdorazowej wizycie przyjazna atmosfera pomocna, aby bezstresowo opisać dolegliwości. U Pani dr Malickiej leczę się od wielu lat. To Jej bezbłędna diagnoza oraz natychmiatowa reakcja niejednokrotnie uchroniły mnie od groźnych powikłań, jak chociażby w przypadku choroby tarczycy, niewydolności serca czy boleriozy. Ogromny szacunek dla Pani doktor, B.Kowalczyk

Ogromny szacunek dla Pani doktor, B.Kowalczyk

Nareszcie trafiłem na lekarza, który działa bardzo profesjonalnie. Jestem bardzo zadowolony, że tutaj trafiłem. Polecam i dziękuję Pani Doktor. J.Mrozicki Os.Zwycięstwa 5/44.

Dno totalne dno i nic więcej. Brak kompetencji. Mąż chory kaszel silny, bóle brzucha i wymioty. Zero reakcji ze strony Pani doktor. Nawet męża nie osłuchała. Brak słów.