lekarz Ewa Malicka

Lekarz rodzinny

Lekarz z powołania. Kompetencja zawodowa, wysoka kultura osobista, empatia oraz wrażliwość na najwyższym poziomie. Na każdorazowej wizycie przyjazna atmosfera pomocna, aby bezstresowo opisać dolegliwości. U Pani dr Malickiej leczę się od wielu lat. To Jej bezbłędna diagnoza oraz natychmiatowa reakcja niejednokrotnie uchroniły mnie od groźnych powikłań, jak chociażby w przypadku choroby tarczycy, niewydolności serca czy boleriozy. Ogromny szacunek dla Pani doktor, B.Kowalczyk

Ogromny szacunek dla Pani doktor, B.Kowalczyk

Lekarz któremu nie jest cięzko,dobro pacjenta ponad wszystko jestem pacjentką od wielu lat.Zawsze uśmiechnięta ,kompetentna i pochylona nad chorym.

Nareszcie trafiłem na lekarza, który działa bardzo profesjonalnie. Jestem bardzo zadowolony, że tutaj trafiłem. Polecam i dziękuję Pani Doktor. J.Mrozicki Os.Zwycięstwa 5/44.

Pani doktor Malicka to najlepszy lekarz z jakim kiedykolwiek miałem do czynienia. Profesjonalna, empatyczna, rzeczowa, życiowa. Ze świecą takiej szukać, OGROMNA szkoda że już nie pracuje w naszej przychodni. Wielka strata.

Bardzo dobry specjalista. Otoczyła kompleksową opieką po wyjściu ze szpitala. Profesjonalne podejście do pacjenta. Zlecenie wielu badań. Nieoceniona pomoc. Polecam serdecznie Panią doktor.

Dno totalne dno i nic więcej. Brak kompetencji. Mąż chory kaszel silny, bóle brzucha i wymioty. Zero reakcji ze strony Pani doktor. Nawet męża nie osłuchała. Brak słów.

Pani dr Ewa Malicka dwukrotnie swoją trafną diagnozą i szybką interwencją uratowała mi życie. Dziekuję jej bardzo! Polecam ją innym pacjentom i rekomenduję jej wiedzę,umiejętności, kompetencje i ogromne serce w kompleksowym podejściu do chorego. Maria Czeszak

najlepszy lekarz jakiego do tej pory miala szkoda ze tak malo jest takich lekarzy ,po co inni studiuja medycyne polowa sie do tego zupelnie nadaje chcialabym zeby ludzie wpisywali swoje opinie o lekarzach moze wielu straciloby pacjetow.moja lekarka jest super i powinna byc za to sowicie nagradzana.

Doświadczona, kompetentna a co najważniejsze z ogromną wiedzą. Bardzo dobry lekarz

Doświadczona, kompetentna a co najważniejsze z ogromną wiedzą.
Bardzo dobry lekarz

Bardzo dobry i kompetentny lekarz,leczy od wielu lat całą moją rodzinę,każdemu pacjentowi poświęca dużo czasu,przeprowadza wiele dodatkowych badan,jest bardzo miła i uprzejma,potrafi też zażartować.Na os Zwycięstwa przyjmuje jeszcze kilku lekarzy rodzinnych jednak pani dr Ewa Malicka jest niezastąpiona!