lekarz Ewa Malicka

Lekarz rodzinny

Bardzo dobry specjalista. Otoczyła kompleksową opieką po wyjściu ze szpitala. Profesjonalne podejście do pacjenta. Zlecenie wielu badań. Nieoceniona pomoc. Polecam serdecznie Panią doktor.

za bardzo opiera się na badaniach dodatkowych

za bardzo opiera się na badaniach dodatkowych

Pani dr Ewa Malicka dwukrotnie swoją trafną diagnozą i szybką interwencją uratowała mi życie. Dziekuję jej bardzo! Polecam ją innym pacjentom i rekomenduję jej wiedzę,umiejętności, kompetencje i ogromne serce w kompleksowym podejściu do chorego. Maria Czeszak

najlepszy lekarz jakiego do tej pory miala szkoda ze tak malo jest takich lekarzy ,po co inni studiuja medycyne polowa sie do tego zupelnie nadaje chcialabym zeby ludzie wpisywali swoje opinie o lekarzach moze wielu straciloby pacjetow.moja lekarka jest super i powinna byc za to sowicie nagradzana.

Doświadczona, kompetentna a co najważniejsze z ogromną wiedzą. Bardzo dobry lekarz

Doświadczona, kompetentna a co najważniejsze z ogromną wiedzą.
Bardzo dobry lekarz

Bardzo dobry i kompetentny lekarz,leczy od wielu lat całą moją rodzinę,każdemu pacjentowi poświęca dużo czasu,przeprowadza wiele dodatkowych badan,jest bardzo miła i uprzejma,potrafi też zażartować.Na os Zwycięstwa przyjmuje jeszcze kilku lekarzy rodzinnych jednak pani dr Ewa Malicka jest niezastąpiona!