Ewa Maruszewska

Stomatolog, Ortodonta

Jestem zadowolona z leczenia ząbki ładnie równo ustawione. Polecam. Negatywne opinie to chyba nieuczciwa konkurencja pisze bo moja cala rodzina leczy się ortodontycznie u pani Doktor. Przenieśliśmy sie z innego gabinetu ortodontycznego i nie żałujemy. Ceny ok pani bardzo mila i kompetentna do tego.

Porażka Pani zakładała mojej dziewczynie aparat i zrobiła to źle po pierwszym miesiącu odpadły zamki, po telefonie mieliśmy przyjechać na reklamację niby fajnie ale żeby się dostać do tej Pani trzeba nie lada cierpliwości czekanie w kolejce 2h to norma jak w przychodni NFZ. I tak było od początku naszej przygody z tym gabinetem Pani umawiała nad na 18 po czym wchodziliśmy o 20 30 ! Typowo nastawiony gabinet na ilość i zysk odradzam !

Totalna kpina, pacjenci umawiani są na te same godziny co powoduje czekanie w kolejce po 1,5h. Do tego aparat który ciągle się psuje, puszczają gumki, odpadają zamki, naprawa oczywiście na koszt pacjenta, z wizyty kontrolnej robi się koszt 350zł... Ponadto efektów leczenia brak, konsultacja z innym stomatologiem dała do zrozumienia że ten lekarz nie ma pojęcia o tym co robi.

Leczyłam się u Pani doktor w podstawówce.Teraz mam 27 lat i lekarze załamują ręce dlaczego nigdy nie byłam u ortodonty... zęby mam poza łukiem, ledwo się mieszczą w szczęce. Pani doktor na koniec leczenia powiedziała, że zrobiła co mogła ( zastosowała tylko ruchomy aparat ) i już mam piękne ząbki. Apeluję drodzy pacjenci, by zawsze takie rzeczy konsultować z jeszcze jednym specjalistą. Doktor niezwykle uprzejma, ale tym nie można się sugerować.

Doktor niezwykle uprzejma, ale tym nie można się sugerować.

Jakie to szczęście, że w porę się opamiętałam i zrezygnowałam z "leczenia' u tej pani doktor. Żadnej wizji leczenia, mimo, że nie mam związków dwóch zębów chciała wyrwać jeszcze dwa, bez racjonalnego powodu- podejście 'a jak się wyrwie to się pomyśli co dalej'. Zmieniłam ortodontę, i byłam w szoku (pozytywnym) jak przedstawił mi plan leczenia, rozrysowaną szczękę, jakieś kąty, linie, mając pasję, nowe metody leczenia i dbałość o estetykę i efekt wizualny leczenia, czego u pani Maruszewskiej nie odczułam. Wydałam mnóstwo pieniędzy. Jeśli pani Maruszewska każe wam wyrwać zęby to skonsultujcie się jeszcze z kimś innym, albo zmieńcie ortodontę, chyba że chcecie chodzić bezzębni!

Ewa Maruszewska zakładała aparat mojemu synowi, jak miał 8 lat, do tej pory nie spotkaliśmy się z przypadkiem równie fajnego i sympatycznego stomatologa/ortodonty w naszym rejonie (Dąbrowa Górnicza). Pani doktor ma bardzo profesjonalne podejście do dzieci ale też ich rodzicow ? fajnie tłumaczy jak dbac o higiene jamy ustnej, dlaczego trzeba założyć aparat stały itp. Franek wczesniej bal się chodzić do dentysty, a co dopiero do ortodonty, na szczęście dzięki pani Maruszewskiej zmienił podejście i przekonał się, że takie wizyty też mogą być czymś fajnym.