Ewa Maruszewska

Stomatolog, Ortodonta

Ewa Maruszewska z tego co wiem przyjmuje w dwóch gabinetach, ja akurat chodzę do pani doktor do tego w Będzinie. Zdecydowałam sie leczyć swoją wadę zgryzu dopiero, kiedy mialam 37 lat, ale lepiej późno niż wcale. Doktor podchodzi do leczenia bardzo profesjonalnie, najpierw dokladnie wytłumaczyła mi, jak prostowanie bedzie wyglądac (nosiłam aparat stały) i że cieszy sie, że ludzie w moim wieku także chcą skorygowac wady zgryzu i spełnić swoje marzenia o pięknym uśmiechu. Bardzo podobało mi sie leczenie u pani doktor dlatego polecam innym :)

U doktor Maruszewskiej zakładałam aparat górny. Nie miałam problemów z terminami wizyt. Ogólnie pani doktor jest bardzo miła i rzetelna, to dobry specjalista, zawsze podczas wizyty wyjaśnia mi to, o co pytam. Teraz mam już równe ząbki i jestem bardzo zadowolona.

Nie będę się rozpisywał. Doktor Maruszewska to świetna ortodontka, która uratowała zgryz mojego dziecka, czym zasłużyła sobie na moją ogromną wdzięczność. Od początku umiała mi spokojnie wszystko wyjaśnić, podać dokładne koszty leczenia, realnie ocenić szanse na stałą poprawę. Nie czarowała, tylko mówiła jak jest. Dziękuję i polecam, jeśli ktoś szuka porządnego gabinetu w okolicach Sosnowca/Będzina.

Byłem dopiero na jednej wizycie u doktor Maruszewskiej, ale zrobiła na mnie pozytywne wrażenie. Poszedłem, żeby się upewnić, że z zębami mojego synka jest wszystko w porządku. Na szczęście okazało się, że tak, więc nie planuję na razie wracać do ortodontki, ale jeśli będziemy musieli, to skierujemy się do gabinetu w Będzinie. ;)

Moje 5-letnie dziecko uwielbia doktor Maruszewską, co jest chyba najlepszą reklamą dla lekarza. ;) Synek cały czas oddychał ustami, myśleliśmy, że to kwestia krzywej przegrody nosowej, ale okazało się, że problem leży w zgryzie. Na początku baliśmy się, jak takie małe dziecko będzie znosiło aparat, ale jest w porządku. Widzimy też już pierwsze pozytywne efekty i jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru ortodontki.

To bardzo dobry specjalista. Prowadziła moje leczenie od samego początku po szczęśliwy koniec. Dzięki niej w ogóle się zdecydowałem i wytrwałem w moim postanowieniu. Gorąco polecam każdemu, kto marzy o pięknym uśmiechu.

Niestety, zdarzyło się tak, że wszystkie moje dzieci miały bardzo poważne problemy ze zgryzem i pani doktor szczęśliwie zajęła się całą trójką. Z najstarszą, Michaliną, jeździłam początkowo do Katowic, do dużej kliniki. Myślałam, że tak będzie najlepiej, ale każda wizyta to była prawdziwa gehenna. Zarówno dla mnie jak i dziecka. Lekarze byli niemili, a ceny wręcz kosmiczne. W końcu poszukałam bliżej, no i z polecenia koleżanki trafiłam do Pani Maruszewskiej. Ma doskonałe podejście do dzieci i jest świetnym lekarzem.

kilka dni temu, po dwuletniej kuracji, zdjąłem aparat. efekty przerosły najśmielsze oczekiwania. mam piękne zęby, a przy tym trzeba przyznać, że pani doktor jest bardzo miłą osobą. zgłaszałem się do niej z najmniejszym problemem i nigdy nie usłyszałem, że przesadzam czy że jestem niepoważny. a naprawdę, zdarzało się, że panikowałem.

Pani doktor wyprostowała moje zęby idealnie, mam uśmiech super. Polecam wszystkim. A przy tym na wizycie kulturalnie i miło.

"lecze" sie u pani doktor juz czwarty rok gdzie leczenie mialo trwac gora 2 lata bo przypadek byl nie skomplikowany. a efekty sa mizerne, zeby mi sie porozjezdzaly i nie chca sie zsunac!! mysle o zmianie lekarza tylko po tych doswiadczeniach jestem pelny obaw co do nastepnych ortodontów