lek. dent. Ewa Mazurek

Jedyny chyba dentysta na ziemi który z taką pasją podchodzi do pacjenta. jedyny minus to czasami trzeba się umówić na tydzień wcześniej ale warto.

Byłem na trzech wizytach,leczenie kanałowe,bezboleśnie i w przystępnej cenie. Na wizytę czekałem tydzień ale warto, aż chce się siedzieć na fotelu u takiej specjalistki.obecnie do dr Mazurek chodzi moja dziewczyna i też jest b. zadowolona.

Wizyta bardzo miła, prawdziwy dentysta z ogromnym zaangażowaniem. Od samego początku widać, że lekarz z powołania.

Fanstastyczna Pani doktor. Profesjonalistka. Polecam.

Fanstastyczna Pani doktor. Profesjonalistka. Polecam.

To mój jedyny dentysta. Nigdy się nie zawiodłam, wszystkie leczenia przebiegały w miłej atmosferze. Polecam, jestem zadowolona zarówno pod względem fachu Doktor Ewy Mazurek jak i ceny świadczonych zabiegów.

Bardzo dobra dentystka. Zaangażowana w to co robi, przy tym miła i bardzo komunikatywna. Polecam.

Bardzo dobry gabinet, pani doktor rewelacja, dokładna, miła, kompetentna. Personel fantastyczny, bardzo komunikatywny i wesoły, widać że panuje normalna, przyjazna atmosfera.

Bardzo dobry dentysta. Leczyłam ząbka kanałowo, szybko sprawnie i co najważniejsze bezboleśnie, bardzo dobra cena.

Nie sądziłam, że lekarz może leczyć z taką pasją i pozytywną energią. Pozdrawiam i polecam. Pacjentka Ania.

Najlepszy gabinet stomatologiczny pod słońcem :). Na stałe mieszkam w Niemczech, przyjeżdżam do Polski raz na trzy,cztery miesiące i zawsze staram się odwiedzić Gabinet Ewy Mazurek ale w sumie tylko na kontrole, bo od kiedy wyleczyłem ząbki nic się z nimi nie dzieje a naprawdę było kilka poważnych zabiegów. Najlepsze jest to że od 30 lat żyłem w błędnej świadomości, że dobrze myję zęby,a po jednej konsultacji zostałem oświecony jak wygląda prawdziwa higiena jamy ustnej.Pozdrawiam i polecam, Oliver.