lek. dent. Ewa Mazurek

Kobieta wzbudza zaufanie.Poświęciła mi dużo czasu wytłumaczyła wszystko co dotyczyło leczenia. Tam będę się leczył.

Tam będę się leczył.

Polecam usługi doktor Ewy Mazurek. Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Na każdym etapie leczenia byłem informowany o aktualnym etapie zabiegu i o możliwych opcjach (technicznych, estetycznych i zdrowotnych). Ból wyeliminowany całkowicie, co dla mnie jest jednym z bardziej istotnych elementów wizyty u stomatologa. Ponadto wielka kultura osobista i całego zespołu medycznego tworzy atmosferę w której się zapomina że jest to wizyta u stomatologa.

W gabinecie Ewy Mazurek wyrywałem ząb mądrości, nie będę cukrował tylko opiszę prawdę. Bardzo sprawnie, bezboleśnie i w super cenie. Warto,polecam. Łukasz.

Bardzo dobry lekarz i jeden z najlepszych gabinetów dentystycznych w Szczecinie. W tym gabinecie super jakość i dobra cena zawsze idą w parze. POLECAM!!! Renata

Do gabinetu dentystycznego Ewy Mazurek trafiłem z jesiennej promocji. Teraz byłem na co półrocznej kontroli w pakiecie promocyjnym. Jestem bardzo zadowolony, zero poprawek z wykonanych zabiegów wszystko jak nowe (: . Bardzo fajna atmosfera. Bardzo polecam. Pacjent od bolącej szóstki :) ,

Byłam w gabinecie pani Ewy i z wizyty jestem bardzo zadowolona. Mój ząb został wyleczony z próchnicy i bólu a ja ze strachu przed dentystą :) polecam!

Polecam, trafiłam z wiosennej promocji a dokładnie z pakietu promocyjnego z profesjonalnym czyszczeniem zębów, wcześniejsze oceny też czytałam. Super! dawno nie miałam tak doczyszczonych ząbków. W planach mam jeszcze wybielanie ale po zabiegu ze skalingiem kolor zębów rozjaśnił się o dobre dwa,trzy tony (nie ukrywam, że namiętnie piję kawę i sporadycznie palę papierosy), jeszcze się zastanowię. Potwierdzam poprzednie oceny, że w gabinecie można naprawdę odczuć pozytywną energię i prawdziwy lekarski profesjonalizm.Pozdrawiam, Aga.

Do gabinetu trafiłam z promocji, polecam bo sprawnie, bezboleśnie , tanio i bardzo miło, mój chłopak tak samo twierdzi. Pozdrawiamy GR

Mam 42 lata i już miałam okazję zwiedzić nie jeden gabinet stomatologiczny w Szczecinie. Tak pozytywnej atmosfery dawno nie widziałam i nie czułam. Super, polecam każdemu. W gabinecie dr Ewy nie tylko wyleczysz zęby ale również doświadczysz, że wizyta u dentysty nie musi być tak straszna. A od strony leczenia to miałam problem z trzema ząbkami i... już nie mam, oczywiście problemów :), bo ząbki są ale wyleczone i tak naprawdę nie wiem w którym miejscu były naprawiane :) SUPER PROFESIONAL! Pozdrawiam, Pani Ewo Ania

miło, fachowo, bezsrtesowo, niedrogo, polecam wszystkim!

miło, fachowo, bezsrtesowo, niedrogo, polecam wszystkim!