lek. dent. Ewa Mazurek

Moja historia może nie jest za ciekawa, ale pewnie podobne przygody mają inni pacjeci. Ponad rok temu miałam leczenie kanałowe, u innego dentysty, dwa kanały, za leczenie zapłaciłam ok 400pln. Pod koniec stycznia problem znowu się pojawił. Na początku lekki a później nie do zniesienia ból zęba. Udałam się z reklamacją do stomatologa który zęba tego leczył, oznajmił (bez zdjęcia RTG i otwarcia zęba) , że ząb do wyrwania, i w sumie to najlepiej implant itp-ogólny koszt to ok 2500-3500pln, SZOK! ,żadnej rozmowy że zęba mozna uratować. Strasznie się zdrenerwowałam. Koleżanka podała mi telefon do Pani Doktor Ewy Mazurek, sprawdziłam w internecie i umówiłam się na wizytę. Pani doktor zrobiła mi zdjęcie RTG i się okazało, że kanały były niedoleczone przez poprzedniego dentystę, sprawa była na tyle poważna, że miałam już stan zapalny. Pani Ewa założyła mi lekarstwa , profesjonalnie wyczyściła kanały i co najważniejsze uratowała mi zęba. Z pracy Pani Ewy Mazurek jestem bardzo zadowolona, polecam każdemu. Natomiast jestem bardzo zawiedziona z podejscia poprzedniego stomatologa, ale komentaz do jego pracy wystawię na jego stronie. Hania

świetny profesjonalny gabinet, pani Doktor bardzo cierpliwa i rzeczowa, BEZBOLEŚNIE, polecam. Kapitalna lokalizacja, bezpłatna strefa parkowania i zawsze jest miejsce na auto, poza tym przystanek pod samym gabinetem,

Miałam do wyrwania dwa zęby mądrości. Tyle się nasłuchałam o problemach jakie taki zabieg niesie. Oczywiście najpierw była dokładna diagnoza ze zdjęciem RTG. Zabieg był jakieś dwa-trzy tygodnie temu, dziś wszystko się już prawie zagoiło. Jestem bardzo zadowolona, polecam. Maja.

Szczerze polecam Panią Doktor! Jest młodą kompetentną osobą. Na wizytach zawsze wszystko dokładnie wytłumaczy. Leczymy ząbki całą rodzinką u Pani Doktor od samego początku. Jesteśmy naprawdę zadowoleni!

Dr.Ewa jest miłą, bardzo cierpliwą i wyrozumiałą osobą,świetnym fachowcem,pracuje na b.dobrym sprzęcie,a najważniejsze lecGrazy bez bólu,po raz pierwszy leczyłam zęby bez stresu ,to lekarz z powołania.Dziękuję i do zobaczenia za pół roku.

Polecam, co prawda leczę się od kilku tygodni ale mogę już wypowiedzieć się na temat Gabinetu Pani Ewy, jestem super zadowolony! Nigdy nie spotkałem się taką wyluzowaną atmosferą u dentysty. Oczywiście jest fajnie ale bardzo profesjonalnie, za każdym razem wiem co mam leczone i wiem ile zapłacę. I TO MI SIĘ PODOBA!! Pozdrawiam, Pacjent Daniel.

Gabinet Stomatologiczny Doktor Ewy Mazurek odwiedzam systematycznie już od prawie dwóch lat. Bardzo miło, bardzo przyjemnie, bez negatywnych niespodzianek. Każda wizyta rozpoczyna się konkretną informacją i przedstawieniem formy leczenia. Miałem okazję leczenia protetycznego i jestem zachwycony. Wszystko bardzo dokładnie, dopasowane, na czas, bez spóźnień w ustalonych terminach. Życzę wszystkiego dobrego!

Super! Jednym słowem tak można podsumować wizytę u Pani Doktor. Pani Ewa to super profesjonalista, zero problemów i zero stresu, super atmosfera. Polecam komu mogę. Gabinet w centrum Szczecina, super dojazd/lokalizacja. Gabinet i jego wyposażenie też pokazuje poważne podejście do tematu. Chodzę tam z żoną i córką, są zachwycone. Miałem troszkę problemów z zębami(martwe niedoleczone zęby, protetyka itp), ale dopiero tutaj zobaczyłem, że można je naprawdę rozwiązać i to w naprawdę super cenie (chyba jedne z najlepszych w Szczecinie). Polecam, Roman.

Polecam, Roman.