mgr Ewa Mielniczuk-Staniaszek

Psycholog

kobieta źle interpretuje wypowiedzi dziecka. Zapomniała jak sobie życie po rozwodzie ułożyła " Wywiozła Swoją Córkę za granice uciekając przed byłym mężem a ojcem dziecka" a teraz doradza innym tego czego Sama nie zrobiła. Podczas wizyt w obecności pacjęta dziecka pali papierosy. nie polecam jej nikomu

Niestety ta Pani chyba pomyliła zawody. Jest chamska, ośmiesza problemy. Zamiast pomóc, pogorszyła mi samopoczucie. Nie słucha, tylko wciska swoje racje nie chcąc nawet dobrze zaznajomić się z problemem. Jest zwykłą ignorantką. Nie polecam!!

Wybitny specjalista. Rozmowa bardzo mi pomogła i dzięki tej Pani wyszedłem na prostą i zrozumiałem co ma w życiu sens. Dziękuje z całego serca

Wspaniała osoba która bardzo mi pomogła.Polecam wszystkim ktorzy maja problemy

Wspaniała osoba która bardzo mi pomogła.Polecam wszystkim ktorzy maja problemy