lekarz Ewa Mikołajczak-Grobelskalekarz Ewa Mikołajczak-Grobelska - zdjęcie profilowe

lekarz Ewa Mikołajczak-Grobelska

Dietetyk kliniczny, Lekarz sportowy, Pediatra

Ewa Mikołajczak - Grobelska - pediatra, lekarz sportowy (certyfikat PTMS), dietetyk kliniczny.

- wizyty lekarskie dla dzieci: leczenie chorób ...

- wizyty lekarskie dla dzieci: leczenie chorób infekcyjnych, kontynuacja leczenia chorób przewlekłych, konsultacje dotyczące szczepień, bilanse, wizyty patronażowe noworodków, poradnictwo na temat żywienia i pielęgnacji dzieci
- wizyty lekarskie dla dorosłych: leczenie chorób infekcyjnych, wystawianie recept na leki stałe na podstawie dokumentacji medycznej, poradnictwo żywieniowe w chorobach dietozależnych
- badanie sportowców, kwalifikacja do uprawiania sportu zawodników do 23 r.ż.
- wystawianie zaświadczeń (ZLA, o stanie zdrowia, na potrzeby orzecznicze, zaświadczenia do żłobków i przedszkoli, kwalifikacja do szkoły muzycznej itd.)

Możliwość wystawienia faktury dla prywatnych ubezpieczycieli.

Od kilku lat jesteśmy pacjentami Pani Doktor. Diagnoza zawsze trafna, antybiotyk to już konieczność, a poza tym moje dziecko nie jest wysyłane od razu do szpitala. Pani Doktor nigdy nie odmówiła przyjęcia dziecka, wszystko dokładnie omawia, rozpisuje dawkowanie na kartce. Jest bardzo dokładna, lekarz z powołania. Z czystym sumieniem POLECAM!!! Najlepszy pediatra 😊

Z czystym sumieniem POLECAM!!!
Najlepszy pediatra 😊

Pierwsza wizyta patronazowa i od razu zaiskrzyło. Pani dr jest przemiła wszystko tłumaczyła choć to moje czwarte dziecko. Krok po kroku wytłumaczyla co robi, zagadywała synka,żeby nie płakał. Polecam🥰

Trafiliśmy do Pani Doktor z naszym 8 tyg synkiem. Lekarz z przychodni wysłał nas do szpitala, diagmozując zapalenie oskrzeli. Pani Doktor zlecila badania krwi i podjęła się leczenia w domu, bez hospitalizacji i bez antybiotyku. Synek wyzdrowiał. Jesteśmy bardzo wdzięczni!

Pani Doktor od 6 lat leczy naszą córkę. Diagnoza zawsze była trafna a leczenie skuteczne. Córka, mimo że z natury nieufna, u Pani Doktor zawsze chętnie się bada.

Pani Doktor jest naszym lekarzem rodzinnym już prawie 10 lat :-), niezawodna, kompetentna, trafnie stawiająca diagnozy. Jest lekarzem z powołania. Polecam w 100 %

Ogromny szacunek dla Pani Doktor, to kobieta pełna klasy i oddana swojej pracy w 100%. Ma niesamowite podejście do małego pacjenta. Polecam!

Najlepszy lekarz jakiego znam. Polecam w 100%🙂. Stawia trafne diagnozy antybiotyk to ostatecznosc. Super podejscie do dzieci.

Polecam Panią doktor z całego serca oby wszyscy mieli takie podejście i cierpliwość do pacjentów nikt jak Pani tak dobrze nie wytłumaczy.

Pełen profesjonalizm, trafne diagnozy i sprawne leczenie. Pani doktor nigdy nie odmawia pomocy, bardzo polecam!

Lekarz z powołania, A nie jak to w dzisiejszym czasach często bywa z przymusu. Już w pierwszej chwili można dostrzec, że to co robi Pani Doktor to nie tylko praca Ale i pasja. Idealne podejscie do dziecka dzięki Pani Doktor moje dziecko nie boi się chodzić do lekarza. Polecam w 100%