mgr Ewa Mioduskamgr Ewa Mioduska - zdjęcie profilowe

mgr Ewa Mioduska

Psycholog, Wizyty domowe

Jestem psychologiem, psychoterapeutą w trakcie certyfikacji, trenerem.
Prowadzę psychoterapię w nurcie humanistycznym, ale korzystam także z innych nurtów terapeutycznych.
Jestem ...

Jestem psychologiem, psychoterapeutą w trakcie certyfikacji, trenerem.
Jestem aktywnym trenerem i prowadzę szkolenia z zakresu kompetencji miękkich (treningi asertywności, warsztaty komunikacji, radzenia sobie ze stresem, autoprezentacji i inne) dla firm (m.in. Link 4, Meditrans Warszawa) i klientów indywidualnych. Prowadzę także warsztaty oraz sesje indywidualne w ramach coachingu rodzicielskiego.
Ukończyłam psychologię na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II, podyplomowo Szkołę Coachów Rodzicielskich oraz Szkołę Trenerów Biznesu w Pracowni Psychologicznej Elżbiety Sołtys w Krakowie.
Od 2013 roku jestem w trakcie czteroletniej szkoły psychoterapii, w rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne , Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA w Warszawie.
Pracuję z osobami dorosłymi, które:
- są niezadowolone z kształtu i jakości swojego życia,
- doświadczają kryzysów życiowych,
- mają problemy w relacjach z innymi ludźmi,
- borykają się z zaniżoną samooceną.

Uważam, że w tych czasach terapeuci dosyć dobrze radzą sobie z osobami które mają traumatyczne wydarzenia za sobą, które często mają podłoże w dzieciństwie, w wychowaniu. Jednakże dobry terapeuta to taki, który umie poniekąd się dostosować do klienta, znaleźć z nim wspólny język, by mu pomóc. Niestety nie uważam, by Pani Mioduska to umiała. byłam u niej kilka lat temu, jako nastolatka z zaburzeniami lękowymi. Bardzo chciałam poradzić sobie z odczuwaniem lęku, z natrętnymi myślami, które wręcz mnie wykańczały. Byłam osobą potrzebująco podejścia poz-behawioralnego, by poradzić sobie z tym co dzieje się teraz, a nie w przeszłości. Pani Mioduska nie umiała tego zrozumieć na siłe kopiąc w mojej przeszłości, na co wtedy? Nie byłam gotowa. Dodatkowo przez problemy finansowe musiałam zrezygnować z dalszych spotkań co odczułam było negatywnie odebrane oraz zostały uzyte niekoniecznie profesjonalne słowa w kierunku osoby wtedy niepełnoletniej.

Dlaczego pisze tą opinie po latach? Uważam, że wybór terapeuty w naszym życiu jest tak samo ważny jak np wybór kardiologa. Zdrowie psychiczne jest tak samo ważne jak fizyczne, dlatego ważna jest przede wszystkim świadomość przed wyborem konkretnej osoby. Dlaczego nie wystawiłam 1 gwiazdki? Uważam, że Pani Mioduska nie jest złym terapeuta, ale nie jest terapeutą dla każdego. Chciała pomóc, była bardzo uprzejma, empatyczna, ale ma obraną jedną ścieżkę "leczenia".

W ubiegłym roku gdy borykałam się z depresją udałam się na terapię do pani Ewy. Regularne spotkania z nią bardzo mi pomogły, w jej towarzystwie poczułam się bezpiecznie i spokojnie. Gorąco polecam.

Przez wiele lat cierpiałam na zaburzenia odżywiania, lecz żaden z lekarzy nie był w stanie mi pomóc. Odkąd spotykam się z panią Ewą, czuję się coraz lepiej.

Polecam warsztaty dla rodziców w Pozytywce. Pani jest uprzejma, kompetentna, bardzo konkretna. Ten coaching to ciekawa sprawa.