mgr Ewa Mioduskamgr Ewa Mioduska - zdjęcie profilowe

mgr Ewa Mioduska

Psycholog, Wizyty domowe

Jestem psychologiem, psychoterapeutą w trakcie certyfikacji, trenerem.
Prowadzę psychoterapię w nurcie humanistycznym, ale korzystam także z innych nurtów terapeutycznych.
Jestem ...

Jestem psychologiem, psychoterapeutą w trakcie certyfikacji, trenerem.
Jestem aktywnym trenerem i prowadzę szkolenia z zakresu kompetencji miękkich (treningi asertywności, warsztaty komunikacji, radzenia sobie ze stresem, autoprezentacji i inne) dla firm (m.in. Link 4, Meditrans Warszawa) i klientów indywidualnych. Prowadzę także warsztaty oraz sesje indywidualne w ramach coachingu rodzicielskiego.
Ukończyłam psychologię na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II, podyplomowo Szkołę Coachów Rodzicielskich oraz Szkołę Trenerów Biznesu w Pracowni Psychologicznej Elżbiety Sołtys w Krakowie.
Od 2013 roku jestem w trakcie czteroletniej szkoły psychoterapii, w rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne , Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA w Warszawie.
Pracuję z osobami dorosłymi, które:
- są niezadowolone z kształtu i jakości swojego życia,
- doświadczają kryzysów życiowych,
- mają problemy w relacjach z innymi ludźmi,
- borykają się z zaniżoną samooceną.

W ubiegłym roku gdy borykałam się z depresją udałam się na terapię do pani Ewy. Regularne spotkania z nią bardzo mi pomogły, w jej towarzystwie poczułam się bezpiecznie i spokojnie. Gorąco polecam.

Przez wiele lat cierpiałam na zaburzenia odżywiania, lecz żaden z lekarzy nie był w stanie mi pomóc. Odkąd spotykam się z panią Ewą, czuję się coraz lepiej.

Polecam warsztaty dla rodziców w Pozytywce. Pani jest uprzejma, kompetentna, bardzo konkretna. Ten coaching to ciekawa sprawa.