Przemiła, cierpliwa w stosunku do przewrażliwionych rodziców, niesamowicie ciepła z doskonałym podejściem do dzieci, kompetentna. Zdecydowanie polecam.

Pani doktor jest delikatna, miła, kompetentna.POLECAM

Pani doktor jest delikatna, miła, kompetentna.POLECAM

ANIOŁ !!!!!! Kompetentna, przemiła, bardzo dokładna i szczegółowa ze świetnnym podejściem do dziecka i rodzica. Oby każdy lekarz miał takie podejście do swoich pacjentów... Bardzo się cieszę, że trafiliśmy z moimi dziećmi na Panią Doktor. Super!

Fantastyczna osoba, kompetentny lekarz, ma wspaniały kontakt z niemowlęciem i starszym dzieckiem (opiekuje się dwójką moich dzieci), dokładna i zaangażowana. Lekarz z powołania!

Ma bardzo dobry kontakt z niemowlęciem. Szybko zdobywa zaufanie dziecka co bardzo ważne przy pierwszych kontaktach małego dziecka z osobą dorosłą

wspaniała osoba, bardzo dokładna z dobrym podejściem do dzieci, kompetentna, dostępna pod telefonem, zawsze gotowa poradzić.

Bardzo sympatyczna Pani doktor ze wspaniałym podejściem do dzieci. Nie lekceważy żadnych objawów, cierpliwie tłumaczy rodzicom. Podejście lekarzy z oddziału B szpitala WUM na Działdowskiej bardzo pozytywnie mnie zaskoczyło - czulismy się lepiej zaopiekowani niż w prywatnych placówkach. Również dzięki Pani doktor.

Jeszce się nie zdarzyło aby Pani Doktor nie była dostępna. Nawet gdy nie odbiera telefonu to jest pod sms. Cierpliwa i kompetenta dla natarczywych "świeżo upieczonych" rodziców. Wspaniały człowiek.

Cudowny lekarz i człowiek. Wspaniałe podejście do dzieci, zawsze ma czas dla małego pacjenta, wzbudza ogromne zaufanie i daje spokój duszy, że wszystko będzie ok. Gorąco polecam!