dr Ewa Molga

Nie polecam Pani doktor mnie operowała i operacja spartaczona koncertowo. Usunięcie macicy z jajowodami okazało się zbyt trudne dla pani doktor. Czeka mnie kolejna operacja żeby sprzątać ten bałagan.

Nie polecam

Pani Doktor prowadziła moje obie ciążę. Zawsze z staranna sumiennością. Nie zawsze wszystko tłumaczy, ale wystarczy spytać, a udzieli odpowiedzi i szeroko wyjaśni temat. Zawsze uważna na potrzeby i pytania pacjenta. Napewno to jeden z lepszych ginekologów u którego byłam.

Bardzo polecam Panią Doktor. Ma ogromne doświadczenie i dwie apecjalizacje. Od wielu lat korzystam z opieki i jestem bardzo zadowolona. Zawsze wszystko szczegółowo tłumaczy i daje konkretne zalecenia. Prowadziłam ciążę u Pani Doktor.

Bardzo polecam Panią doktor. Poznałam ją na izbie przyjęć szpitala przy Madalińskiego. Mojej córce pękła torbiel jajnika. Natychmiastowa operacja, uratowała jej życie. Szybka decyzja Pani doktor, sprawne zastosowanie laparoskopii. Konkretna, bardzo komunikatywna, życzliwa.

Szalenie nieprzyjemna pani doktor. Po zgłoszeniu się na Izbę Przyjęć z powodu ponownego plamienia z dróg rodnych w pierwszym trymestrze ciąży (brunatna wydzielina z pochwy), usłyszałam: "I co, będzie pani tak co trzy dni biegać do lekarza? (...) Skoro pani przyjechała, to już panią zbadam". Natomiast podczas badania USG płodu, na zadane przeze mnie, podstawowe pytanie o stan kosmówki, skrzywiona pani doktor spojrzała na mnie, mówiąc: "a jakie to ma znaczenie?". Jestem zszokowana podejściem pani doktor do pacjenta.

Bardzo kompetentna i rzetelna osoba, zajmowała się mną dwukrotnie w szpitalu przy ul. Madalińskiego; na oddziale ginekologii w związku z poronieniem oraz na izbie przyjęć pod koniec III-go trymestru kolejnej ciąży, dokładna i skrupulatna zarówno w przeprowadzaniu wywiadu jak również podczas badania, pełen zakres informacji co do stanu bieżącego oraz sposobu postępowania, szczerze polecam.

Bardzo nieuprzejma osoba. Pracuje jakby za karę, odpowiedzi na każde pytanie udziela z ogromną niechęcią. Okazuje brak szacunku do pacjenta, sugeruje że zabiera się jej cenny czas ponadto badanie ginekologiczne wykonuje w bardzo niedelikatny sposób.

Zdecydowanie nie polecam tej pani. Bardzo nieuprzejma i zdaje się iż pracuje za karę... Radzę omijać szerokim łukiem.

To swietny lekarz, naprawdę z powołania, mam pełne zaufanie.

To swietny lekarz, naprawdę z powołania, mam pełne zaufanie.

Wizyta u doktor spełniła moje oczekiwania.Niezwykle miła i uprzejma osoba.Poświęca pacjentce dużo czasu,tłumacząc jaką metodę leczenia zastosuje i dlaczego.Wszystkim Panią polecam tą lekarkę.