dr n. med. Ewa Murak-Kozanecka

Psychiatra

Pani Ordynator DR Murak Kozanecka to Wybitny Fachowiec w swojej dziedzinie.Miałam przyjemność leczyć się na oddziale ,gdzie Pani Ordynator pracuje.Jestem pod Wielkim wrażeniem.Pani Ordynator to Ciepły, Życzliwy,Kompetentny Lekarz,Zawsze Pomocna, Zaangażowana w proces leczenia.Pani Ordynator Zawsze Dba o każdego pacjenta,nie Odmawia Pomocy,Człowiek Anioł.Szybka diagnoza,Bardzo skuteczne leczenie dostosowane do indywidualnych potrzeb pacjenta.troska o pacjenta.Gorąco i Szczerze Polecam Panią Doktor.pacjentka Dorota ze Zgierza