lekarz Ewa Musielska

Długo szukałam pediatry któremu zaufam. Po 2 zmianach przychodni w końcu trafiłam z córką do Pani dr i jestem zachwycona. Wysłucha, doradzi, zawsze przemiła i uśmiechnięta a przy tym niesamowicie kompetentna. Świat byłby lepszy gdyby lekarze brali z Pani przykład! Pozdrawiam serdecznie (mama Klaudii z AZS)

Poszukuje nr do pani doktor Ewy Musielskiej?Tyle pozytywnych opinii,a numeru telefonu brak. Gdzie przyjmuje pani doktor?

Dla mnie najlepsza Pediatra. Mam ogromne zaufanie do Jej kompetencji, jest ogromnie empatyczna oraz każde badanie jest w mojej opinii bardzo dokładne. Z pełnym zaufaniem oddaję moje dziecię pod Jej skrzydła. Polecam z całego serca!

Wspaniała Pani Pediatra. Ma bardzo dobre podejście do dzieci, dobrze dobiera leczenie. Bardzo polecam Panią Musielską. Przyjmuje w przychodni w Wodzisławiu.

Pani Doktor to Anioł :) Chodzę do niej z moim synkiem do przychodni W Wodzisławiu Śląskim. To bardzo miła i przesympatyczna osoba, ze spokojem wszystko wytlumaczy i poświęci swój czas. Gorąco Polecam :)

Rewelacyjny lekarz. Cierpliwa, dokładna, sympatyczna. Ma super podejście do dzieci. Najlepszy lekarz jakiego znam.

Pani doktor jest najlepszym pediatrą na jakiego do tej pory trafiłam. Świetne podejście do dziecka, trafne diagnozy, grzeczna miła i sympatyczna. Wszystko wytłumaczy, jestem pod ogromnym wrażeniem. Dziękujemy :)

Pani doktor ma bardzo dobre podejście do swoich małych pacjentów. Stawia trafne diagnozy. Uśmiechem na dzien dobry wprowadza miłą atmosferę, zmniejsza stres rodzica i dziecka. Lekarz z powołania. Takich lekarzy jak doktor Musielska brakuje.

Najlepszy lekarz w całym Rybniku i Żorach nie ma lepszego moja mała myszka uwielbiam chodzić do Pani doktor. Żaden inny lekarz nie może ją zbadać bo płacze a do Pani doktor leci z uśmiechem i się kłuci że to jej Pani doktor. Każdemu życzę takiego lekarza jak Pani Ewa

Najlepszy lekarz jakiego znam. Super podejście do dziecka i rodzica, tlumaczy wszystko, nie bagatelizuje obaw, zleca badania i ma olbrzymią wiedzę. Cieszę się że na nią trafiliśmy.