lekarz Ewa Musielska

Pediatra

Najlepszy lekarz w całym Rybniku i Żorach nie ma lepszego moja mała myszka uwielbiam chodzić do Pani doktor. Żaden inny lekarz nie może ją zbadać bo płacze a do Pani doktor leci z uśmiechem i się kłuci że to jej Pani doktor. Każdemu życzę takiego lekarza jak Pani Ewa

Najlepszy lekarz jakiego znam. Super podejście do dziecka i rodzica, tlumaczy wszystko, nie bagatelizuje obaw, zleca badania i ma olbrzymią wiedzę. Cieszę się że na nią trafiliśmy.

świetny lekarz,spotkałam Panią doktor w szpitalu jak córka miała zapalenie lewego płuca i życzyłabym wszystkim takiego lekarza prowadzącego.

szkoda że już jej niema w boguszowicach była zajefajna takiej pani lekarz to tyko ze świecą szukać polecam

Dr Musielska jest wybitna, ma doskonaly kontakt z pacjentem, tlumaczy wszystko bardzo jasno, nie podaje od razu antybiotyku,uspokaja rodzicow

Najlepszy pediatra w Rybniku. Niesamowite podejście do małych pacjentów. Ogromna intuicja i wiedza medyczna. Pełny profesjonalizm !

REWELACJA ! LEKARZ GODNY POLECENIA ! Profesjonalizm, niesamowicie sympatyczne podejście do pacjenta, pełna informacja dla rodziców.

Najlepsza lekarka jaką znam, również nie mogę przebolec, że już nie przyjmuje w przychodni. Jest bardzo kompetentna, ma świetne podejście do dzieci jak i do rodziców, jest rewelacyjna! Lekarz godny zaufania i do tego oddany całym sercem dzieciom!

Wspaniały fachowiec , zawsze służy pomocą, cierpliwa, cudowna niesamowita kobieta, uwielbiana przez dzieci..... życzyłabym sobie więcej takich lekarzy!!!

POLECAM TĄ LEKARKĘ LEPSZEGO LEKARZA JESZCZE NIE SPOTKAŁAM

POLECAM TĄ LEKARKĘ LEPSZEGO LEKARZA JESZCZE NIE SPOTKAŁAM

Wciąż poszukujesz "Pediatra Rybnik"?

Medikor
44-253 Rybnik
Młyńska
Rybnik

Władysława Warneńczyka 16
44-200 Rybnik

Niepubliczny Specjalistyczny Stomatologiczno-Protetyczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Byłych Więźniów Politycznych 3