mgr Ewa Myszkamgr Ewa Myszka - zdjęcie profilowe

mgr Ewa Myszka

Dietetyk

Mgr inż. Ewa Myszka-Nowakowska – specjalistka żywienia w nadwadze i otyłości. Absolwentka Wydziału Nauk o Żywności Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, specjalizująca się w Żywieniu Człowieka Zdrowego i Chorego.
Posiada kompleksowe przygotowanie do profesjonalnej pracy z Pacjentem oraz udzielania pomocy w szerokim zakresie tzw. chorób dietozależnych.

Aktywny członek Polskiego Towarzystwa Dietetyki. Stale poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w konferencjach dotyczących problematyki otyłości i innych chorób dietozależnych. Pisze również artykuły o tematycze zdrowotnej i żywieniowej, które publikowane są w prasie i na portalach internetowych.

Bardzo polecam. Świetna specjalistka, bardzo uprzejma, z ogromną wiedzą i medyczną i żywieniową. W razie potrzeby zleca dodatkowe badania i odsyla do specjalistów.Trafiłem do niej z polecenia i sam będę polecał dalej. Nie byłem chyba łatwym pacjentem, bo poza nadwaga miałem problem z wysokim cukrem i cholesterolem. Po kilogramach nie ma śladu i całą reszta też wróciła do normy. Wizyty dość długie, wyczerpujące, zawsze punktualnie, a o ewentualnych opoznieniach zawsze byłem powadamiany smsem. 100 procent zadowolenia że współpracy!

Świetna specjalistka, bardzo empatyczna i pomocna osoba. Miałam do czynienia z kilkoma osobami z tej profesji i nikt nie zajął się mną tak jak Pani Ewa. Poświęca duzo uwagi. Empatyczna. Mam do niej pełne zaufanie. Bardzo polecam Panią doktor, świetne podejście do pacjenta. Wszystko zostało mi wyjaśnione dokładnie. Wizyty przeprowadzane bez pośpiechu i dokładnie. Serdecznie polecam

Byłam pierwszy raz u Pani, na pewno nie ostatni. Pełen profesjonalizm, bardzo przyjazna osoba. Odpowiada na wszystkie pytania i dokładnie wszystko tłumaczy. Niedawno zaczęłam, lecz bez problemu zrzucam pierwsze zbędne kilogramy. Dieta ustalona została tak, że są w niej ulubione produkty i nie ma tych, których nie toleruję smakowo. Dieta jest NORMALNA, człowiek nie chodzi głodny :P. Myślę,że to dietetyk godny polecenia! :)

Kompetencje pani dietetyk oceniam na bardzo dobre. W ciągu dwóch miesięcy pozbyłam się objawów alergii pokarmowej, na którą zachorowałam prawie trzy lata temu. Zaczęłam też zupełnie inaczej myśleć o jedzeniu. Przy okazji nieco schudłam, chociaż nie to było głównym celem wizyty u dietetyka, a raczej pozbycie się notorycznego bólu brzucha. Wizyty są przyjemne i sympatyczne w miłej atmosferze. Zalecenia jasne i czytelne. Zawsze też mogę zadzwonić zasięgnąć potrzebnych w danej chwili informacji bez umawiania się na wizytę. Jestem zadowolona z pomocy, jestem na razie w stałym kontakcie z p. Ewą i czuję się dużo lepiej.

Niestey nie moge powiedzieć dobrego slowa o tej Pani, bardzo ciężko jest sie z nia skontaktowac niejasny jadlospis i brak odpowiedzialnosci za pacjenta...

Opieka na najwyższym poziomie. informacje zasięgnęłam ze stron internetowych, zadzwoniłam, umówiłam się i... jestem już stałą pacjentką :))Polecam wszystkim

Polecam wizyte. P. Ewa przeprowadza dlugi wywiad z pacjentem , wszystko notuje , spokojnie tlumaczy , nie lekcewazy uwag, wrecz przeciwnie. Zostalam potraktowana bardzo powaznie . Wizyta trwa ponad 1,5 h , a wyniki zleconych badan i watpliwosci moglam skonsultowac telefonicznie . Nie musialam placic za kolejna wizyte. Widac ogromna wiedza i doswiadczenie . Szczerz polecam.

kompetentna.profesjonalna.inteligentna. polecam. piotr

kompetentna.profesjonalna.inteligentna. polecam. piotr

Pani Ewa jest fantastyczna, zmieniła moje życie o 180 stopni, pomogła mi zmienić swoje nawyki żywieniowe a nie tylko schudnąć. Wsparcie jakiego udziela jest nieocenione, ma zawsze czas dla pacjenta i zawsze jest gotowa z uśmiechem odpowiadać na wszelkie wątpliwości. Lekarz idealny

Szukałem dobrego dietetyka i z polecenia trafiłam do pani Ewy. Współpracę uznaję za bardzo udaną. W ciągu miesiąca schudłam ok 5 kg na indywidualnie opracowanym jadłospisie ,nie tracąc jednocześnie siły i masy mięśniowej :-). Serdecznie polecam. D.M.