lekarz Ewa Narożańska

Internista, Neurolog

2,9
2,7

Zupełnie nie rozumiem negatywnych ocen. Do gabinetu wchodzę razem ze swoim ojcem. Przyglądam się więc wszystkiemu trochę z boku, chociaż Pani dr również chętnie ze mną rozmawia jak i ja z nią. Jest bardzo miłą, uprzejmą osobą. Bardzo pomocną, nieczęsto spotykana cecha w dzisiejszych czasach . Wywiad bardzo rzetelny, dokładne badanie. Tłumaczy dlaczego wypisała te właśnie leki a nie inne. Mam wrażenie, że recept nie przepisuje schematycznie. To wzbudza zaufanie.

Bardzo sympatyczna i kompetentna Pani Doktor. Najpierw wysłuchała problemu, a następnie dobrze zdiagnozowała i wytłumaczyła dolegliwość. Polecam!

Porażka. Uciekajcie od tej osoby! Kazała odrzucić leki neurologiczne, które zostały tacie przepisane w Akademii Medycznej czym doprowadziła do pogorszenia jego stanu. Profesor Kozera był zszokowany działeniem tej osoby. Tata obecnie wylądował ponownie na neurologii na AM.

Porażka. Uciekajcie od tej osoby!
Tata obecnie wylądował ponownie na neurologii na AM.

Szybka wizyta, brak zapoznania się z przebiegiem leczenia, mieszanie dwóch badań, nieprawdziwe wystawianie opinii, nie polecam.

Doktor Ewa Narożańska jest przesympatyczną perfekcjonistką. Bardzo dokładny wywiad, badanie neurologiczne, dodatkowe testy i badania i trafna diagnoza.

Moje odczucia odnośnie wizyty u Pani Doktor są bardzo mieszane. Z jednej strony jest miłą i elokwentną osobą, natomiast jeśli chodzi o profesjonalizm to tutaj już mam zastrzeżenia. Pani Doktor postawiła u mnie błędną diagnozę ,której nie potwierdził żaden z następnych neurologów, u których konsultowałam mój przypadek.

Byłam u pani doktor raptem 5 minut, w sumie niewiele się dowiedziałam, o nic mnie praktycznie nie zapytała, nie dała mi specjalnie dokończyć mówić jakie leki i dlaczego biorę. Uważam to za zmarnowany czas, bo coś mi tam zaleciła, ale jakoś nie ufam temu rozpoznaniu i nie wiem czy się decydować na przyjmowanie leków, czy szukać jeszcze innej opinii, ale wybiorę chyba tą drugą opcję.