dr n. med. Ewa Neumann

2,7
2,9
2,7
2,5

Lekarz nie przyjemny w kontakcie ogólnym, nie słucha, nie polecam, lekarz nie bazuje na tym co mówi rodzic a co w leczeniu dziecka powinno być jedna z podstaw diagnostyki

Jestem po kolejnej wizycie u Pani Doktor i jestem bardzo zadowolony, dobrze rozpoznała moją chorobę a przepisane leki szybko pomogły.Pani Doktor jest osobą kompetentną i poztywnie nastawioną do pacjenta

Osobiście dziwię się tym wszystkim negatywnym komentarzom. Ja ze swojej strony jestem bardzo zadowolony z prowadzenia mojego leczenia przez dr Neumann. Fakt, może na początku wydawać się trochę oschła i nieprzystępna, ale Ona po prostu oczekuję konkretnych krótkich odpowiedzi na Jej pytania, a nie zwierzeń z całego życia. To nie salon fryzjerski. Raz, czy dwa próbowałem "na około" odpowiedzieć na Jej pytania, to mnie grzecznie poinstruowała czego ode mnie oczekuje. Ja ze swojej strony polecam Ją gorąco wszystkim alergikom. Jeśli chcesz się wyżalić/wygadać to do idź fryzjera/baru/konfesjonału.

Niestety nie mogę polecić Pani doktor. Nie słuchała słów pacjenta, przerywała, nie umiała odpowiedzieć na pytania. Nie umiała podejść do chorego. Przepisała leki mimo moich słów, że już je brałam i nie skutkowały. Na koniec stwierdziła, że mój czas w gabinecie minął i nie ma więcej czasu. A wizyta odbyła się prywatnie. Ignoruje słowa pacjenta, nie słucha, nieprzyjemna, lekceważąco podchodzi do człowieka.

Niestety nie mogę polecić Pani doktor.

Ten lekarz nie słucha pacjenta! Na pytania nie chce bądź nie potrafi odpowiedzieć. Wizyta- całkowicie bezskuteczna. Nie polecam, strata czasu;(

Płace abonament za wizyty, a tu proszę nie było dla mnie czasu mimo, ze kolejki nie było, a ja miałem sprawę na dosłownie jedna minutę, jeżeli tak lekarz podchodzi do pacjenta i klienta to sorry, zreszta ten ton rozmowy i to na korytarzu ...jestem zniesmaczony i na pewno do takiego lekarza wiecej się nie udam.

Przed wizytą byłem negatywnie nastawiony do Pani doktor czytając wcześniejsze opinie.Po wizycie zaprzeczam tym wszystkim opinią a zarazem wyrażam swoją -- Pani doktor jest osobą o wysokiej kulturze osobistej ,bardzo grzeczna , nie wyniOsła ,postawa godna polecenia innym lekarzą. Zpoważaniem F.

Zpoważaniem F.

Wizyta przebiegła bardzo nieprzyjemnie. Od razu zostałam zaatakowana przez jej okropny charakter. Przerywała mi w połowie zdania jak miałam jej coś powiedzieć a jak chciałam skończyć to zarzucała mi, że jej wogóle nie słucham, że jak mam takie nastawienie to po co wógóle przyszłam, a ja tylko opowiedziałam czym byłam leczona.Okropna kobieta.Na koniec mi powiedziała, że czas jej się już skończył i następny pacjent czeka za drzwiami, żałuje że nie wyszłam z gabinetu po jej pierwszym odburknięciu, bo na moje pytania w związku z konkretnymi lekami odpowiadała "nie mam doświadczenia", czyli przykro mi, ale niekompetentna pani doktor w prywatnej firmie to pomyłka...

Zupełnie nie rozumiem negatywnych opinii o Pani Doktor - jest bardzo kulturalną i miłą osobą, a przede wszystkim kompetentnym lekarzem. Poświęciła mi dużo uwagi i czasu, dokładnie opowiedziała o schorzeniu i sposobie jego leczenia, wytłumaczyła wszystkie możliwości postępowania. Nie potraktowała mnie niemiło, czy z góry, wręcz przeciwnie - jest osobą z klasą i na poziomie, a przede wszystkim świetnym specjalistą.

Polecam tego lekarza. Jest świetnym specjalistom. Sprawia wrażenie nieprzystępnej i traktującej ludzi z góry, ale zapewniam, że tylko miałam takie odczucie na pierwszej wizycie. Wyleczyła mnie całkowicie, prawidłowo zdiagnozowała a chyba o to chodzi. Co z tego że lekarz jest miły jak jest do bani. Natrafiłam już na takich i o mały włos się nie przekręciłam. Warto iść do dr Neuman. Nie pożałujecie. Poradzi sobie z każdym problemem.

Warto iść do dr Neuman. Nie pożałujecie. Poradzi sobie z każdym problemem.