dr hab. n. med. Ewa Niżankowska-Mogilnicka

Bardzo dziękuję Pani profesor Ewie Nizinskiej -Mogilnickiej za trafną diagnozę i objęcie mnie leczenie będąc w gabinecie czułam że jestem traktowana z szacunkiem wg.mnie polecam Panią profesor dziękuję za wizytę

Pani która pisze powyższy komentarz stwierdza sama ze potrzebuje pomocy psychiatrycznej! Pisząc ten komentarz o godz. 0.33 pewnie tez jest pod wpływem alkoholu lub tez i środków uspokajających typu "benzo". Interesujące tez jest ze ten ktoś (anonimowy) ma ten sam numer co opiniodawca!Jeszcze bardziej interesujące jest to ze redakcja portalu tego nie zauważa.W "opinii" tej nie ma żadnych faktów merytorycznych! Czy pani wie co to jest PULMUNOLOGIA? Czy ma pani ukończone 7 klas szkoły podstawowej? Ten drugi który się zgadza ma tez racje - ze własnie to tez pani potrzebuje psychiatry.Dlaczego tez anonimowo pisze pani "opinie",czy wstydzi się pani swojego wyglądu? (120kg żywej wagi).
miclprzybysz@yahoo.se

Stanowczo odradzam! Jeszcze nigdy nie spotkałam się z takim upokorzeniem i chamstwem, jakim mnie obdarzyła Pani Profesor (a nie należę do grona ludzi wrażliwych). Mam ogromną nadzieję, nie spotkać już nigdy Panią Profesor.

Najlepszy doctor/lekarz jakiego kiedykolwiek w moim zyciu mialem zaszczyt spotkac.Chyba tez i najbardziej przystoiny.Jednym slowem SUPER! A

A

Moj maz umarł,ale dziekuje za 7 letnia walke z jego choroba,nie było by pani,nie miałabym meza przez te 7 lat....Pani wie ,ze miał 2 % na przezycie chocby roku.Przez ten czas walki z ciezka choroba dokonał wiecej niz przez całe swoje zycie.Był wspaniałym człowiekiem i cierpliwym pacjentem,wspominaja go do dzis lekarze,pielegniarki,salowe.Tak bardzo chciał zyc...i zył dzieki pani opiece,dzieki opiece lekarzy prowadzacych,dzieki personelowi a tak naprawde dzieki wielkiej sile checi zycia jaka w nim była od poczatku tej choroby.Dziekuje pani jeszcze raz.A.J.

Bylam pacjentka pani doktor Nizankowskiej. Odradzam wszystkim! Naprawde nie rozumiem jak taka osoba moze byc lekarzem, skoro mialam wrazenie, ze sama potrzebuje pomocy lekarskiej, ale tej psychiatrycznej...Zastanawia mnie rowniez fakt, jak taka osoba moze byc kierownikiem kliniki pulmonologii??? Bardzo zawiedziona pacjentka.

nie polecam bo straciłem czas i pieniądze i musiałem szukać innego lekarza

nie polecam bo straciłem czas i pieniądze i musiałem szukać innego lekarza

Od 22lat jestem chorym na astmę i od tego czasu ( VIII 1987) nie miałem nawrotów duszności. Ten stan jest wynikiem konsekwentnego przestrzegania zaleceń Pani Profesor.

Pani Profesor niewątpliwie ma wiedzę ale obawiam się,że tylko merytoryczną (pomimo niemałego stażu i wielu praktyk w kraju i zagranicą). Poza tym mam wrażenie, że do pacjenta podchodzi bardzo przedmiotowo i chłodno wręcz ma się wrażenie, że chce się go jak najszybciej pozbyć. Zdecydowanie nie polecam tego lekarza.

choruje na astmę od dziecka obecnie mam 46 lat od 10 lat leczę się u pani profesor dzięki jej staraniom ifachowej opiece mogłam wrócić w miarę do normalnego życia!!!